Жінка в чоловічому колективі. Частина 2

Якщо чоловіка визнають вас такою, у вас не буде проблем у відносинах з ними. 

706786b78bb03fb7fb0c0ac5fd6d2392

 

Ось ці правила:

 

Одягайтеся відповідним чином. Ваші костюми не повинні давати привід думати, що ви прагнете здійснити ними враження на чоловіків. Вони повинні бути в міру строгими. Це не означає, що ви повинні вбити ними свою жіночність. Строгість і елегантність – поняття в одязі цілком сумісні. Іноді строгий та елегантний костюм справляє більше враження, ніж костюм відверто викликаючий.

Контролюйте свою промову. Слова «я відчуваю» замінити словами «я думаю». Не ведіть чисто жіночих розмов: обговорення чиєїсь поведінки, передача чиїхось думок та новин – все, це може походити на плітки. Вашою основною темою розмови повинна стати робота. Зрозуміло, можна говорити і на абстрактні теми, проте бажано, щоб це були теми, цікаві чоловікам: автомобілі, спорт. Але говорити про це потрібно тільки в тому випадку, якщо ви добре розбираєтеся в цьому. В іншому випадку краще промовчати.

Не приймайте на себе обов’язки жінки-господині. Такі як приготування кави, сніданку, прибирання столу після чаювання, якщо тільки це, зрозуміло, не входить у ваші професійні обов’язки.