Жінка в чоловічому колективі. Частина 1

Останні роки знаменуються тим, що жінки у всьому світі здійснюють стрімке сходження до вершин влади, стаючи рівними з чоловіками не декларативно, а фактично.

survival-in-mens-team-2Вони стають президентами, канцлерами, прем’єр-міністрами і державними секретарями. Те, що раніше було винятком, зараз, якщо і не стає звичною справою, то, у всякому разі, нікого вже не дивує.

Немає жодних сумнівів у тому, що ця тенденція висування жінок на рівні позиції з чоловіками в політиці і бізнесі, не лише збережеться, а й буде посилюватися. Однак все це не означає, що відтепер жінці не потрібно доводити чоловікам свою спроможність як рівного їм ділового партнера. Усталені погляди і стереотипи, замішані на чоловічій зарозумілості по відношенню до жіночого інтелекту, живучі. Часто жінці, щоб стати рівної з чоловіками, доводиться перевершувати їх.

Якщо ви працюєте в чоловічому колективі і хочете зайняти гідне положення в ньому, зробити кар’єру, ви повинні дотримуватися деяких правил поведінки. Ці правила потрібні для того, щоб створити враження про себе, як про ділову і розумну жінку.