Жилетка з натурального хутра

Скоро зима, тому все частіше і частіше можна зустріти жінок, поверх курток яких надіта жилетка з хутра. І це не обов’язково жилетка з натурального хутра. Штучний варіант теж непогано виглядає на худеньких плечах тієї, чиї довге волосся розвівається на вітрі.

modniy-meh-zima-2013-1551-900По-перше, жилетка береже спину тендітної половини людства, по-друге, не дає холодному вітру дістатися до легенів, по-третє, це досить модний одяг, так що всі три складових дають 10 плюсів тій, хто надів цей прекрасний виріб. Чому 10? Та тому що решта 7, крім трьох перерахованих вище, це здатність сподобатися чоловікам, заощадити на лікуванні, отримати виріб «два в одному» — жилетку і куртку, носити 3 сезону, при необхідності перекроїти, доповнити аксесуарами: сумочкою, рукавичками, шарфиком і навіть пофарбувати своє хутро в інший колір.

Наші бабусі нарікають: чому їх мода не додумалася до такого простого способу утеплення тіла. Шкарпетки і панчохи вони на чоботи надягали, лейкопластир на підошви приклеювали, щоб ноги під час ожеледиці не ковзали, шапки утеплювали зсередини газетами, ними ж набивали і тонкі пальто, коли не було можливості купити собі на зиму щось тепліше, але хутро то в країні було завжди, але його носили тільки на комірах і шапках.

На те воно і 21 століття: придумують дизайнери іноді такі рішення, що починаєш дивуватися: адже як все просто і багатофункціонально. Ту ж жилетку можна і в офісі носити, і одягати для прогулянок  та для різних святкових заходів.

Жилетка з натурального хутра значно тепліша за жилетку вироблену із штучного хутра, але її потрібно постійно берегти: міль просто обожнює такі речі. Зберігають жилетки в газетах, з покладеними всередину апельсиновими шкірками, квітами полину або спеціальним пакетиком проти комах. Але раз на місяць все ж варто розгортати виріб і на пару днів виносити на сонечко.