Зелений суп бореться із зайвими кілограмами

На дворі осінь: літо якось відпускати не хочеться. Скоро почнуться холоди, організм запросить для зігріву мучного, жирного і солоного. 

Без названия (1)Ви ж пам’ятаєте, що сіль затримує воду в організмі і тіло починає пухнути не стільки від жирових відкладень, скільки від надмірної кількості рідини, з якою нирки не справляються. Щоб зайві кілограми не псували вам настрій і самопочуття, організму треба допомогти зеленим супом.

Немає в будинку щавля – купіть в магазині і зваріть оригінальний суп, який допоможе вивести з організму надлишок води. Так, так, саме суп, у якому теж рідини багато. Але вона буде діяти, як направляючий потік, так що уважно приготуйтеся прочитати те, що буде написано нижче.

Літрової банки консервованого щавлю цілком достатньо на сім’ю з 4 осіб, але не тільки він повинен опинитися в каструлі: не вистачає 2-3 стебел кропиви ( навіть старої), жмені яглиці (тільки листя), капусти білокачанної (бажано зимових сортів), 50 грамів журавлини.

У киплячу воду кладете грамів 300 нашаткованої капусти (можна й на маленькі квадратики порізати), варимо хвилин 15, потім закидаємо іншу зелень ( у кропиви краще залишити тільки листя, які потрібно облити окропом і порізали соломкою) і варимо ще 5-7 хвилин, додаємо перетерту журавлину і солимо за смаком. Охолоджуємо до 25 градусів і подаємо на стіл зі сметаною самої низької жирності і їмо із житнім хлібом грубого помелу. Досить одного шматочка. Тепер доведеться займати чергу в туалет, тому що діє цей супчик крутіше сечогінного засобу.

Перевірте свою вагу на вагах до того, як пішли стукати ложкою і після того, як вітатися з унітазом перестанете. Якщо побачите мінус 1 кілограм, то можете себе привітати.