Здоров’я — найкраще вкладення коштів

Стара приказка про «здоров’я не купиш», зараз отримала дещо інший зміст. Звичайно, здоров’я не купиш. А ось купити хороше профілактичне обстеження для виявлення проблем або ж гарне медичне обслуговування для корекції здоров’я, можна і навіть потрібно.

tomographiaОтримувати це якісне обстеження та лікування краще за все не в наших реаліях, а довіритися професіоналам зі світовою практикою. Лікування і обстеження в Німеччині є дуже популярним серед українців, в першу чергу через розумне поєднання ціни та якості наданих медичних послуг.

Німеччина вкладає в свою охорону здоров’я більше 10 відсотків від валового внутрішнього продукту, що в грошовому еквіваленті означає близько 4 тисяч доларів на кожного громадянина цієї країни.

Так як в Німеччині заборонено безпосередньо рекламувати медичні послуги, то вибір фахівця ґрунтується на відгуках пацієнтів. Тобто ви вибираєте того лікаря, у якого найбільша кількість вдячних пацієнтів, що дуже важливо.

Вимоги до німецьких лікарів найвищі. Лікар отримує приватну практику тільки після десяти років успішної роботи. Лікарі пенсійного віку взагалі не допускається до приватної практики. Всього в Німеччині близько трьохсот тисяч лікарів, з яких 40% працюють на себе і мають приватну практику.

Ще одна відмінна риса німецької системи охорони здоров’я — величезна кількість післяопераційних реабілітаційних заходів. Відновлювальна терапія в Німеччині одна з кращих, можна сказати, що конкуренції по всьому світу для німецької реабілітаційної терапії немає.

Для всіх нас важлива не тільки якість медичних послуг, але і сам мікроклімат в лікувальному закладі. У клініках Німеччини все на вищому рівні. Ставлення до пацієнтів тут дуже дружнє, спектр додаткових послуг дуже широкий. Можна отримати персонального перекладача. Родичі або інші супроводжуючі особи також будуть розміщені з максимальним комфортом.

Всі пацієнти забезпечуються прекрасними умовами для життя і отримують якісне дієтичне харчування.

Зрозуміло, всі питання по організації лікування в Німеччині, краще довірити професіоналам. Також варто відзначити, що за вашим бажанням, детальний план лікування може бути складений ще до вашого прибуття. Тоді ви зможете почати лікування негайно, що у важких випадках просто життєво важливо.