Здоровий спосіб життя: 5 секретів схуднення

Мало знати, треба і застосовувати.

секреты-похуденияБагато розсудливих людей розуміють, що важливо вести здоровий спосіб життя. І ось, 5 секретів схуднення, які зовсім і не секрети, а поради.

1. Зупиніть дієту! Знайдіть причину дисбалансу

Більшість людей вважають, що для зниження своєї ваги, для зменшення калорій або жиру, потрібно їсти тільки один раз в день, або тільки певні продукти, або голодувати. Дослідження показує, що більшість дієт не працює тому, що організм пристосовується до енергетичних потреб шляхом зміни рівня кортизолу, коли ви хочете зменшити вагу.

Секрет в обміні речовин, або, як ваш організм перетворює їжу в енергію або жир:

 

  • їжте і пийте тільки ті продукти, які є здоровими для вашого тіла;
  • зменшуйте цукор в крові до норми, з’їдаючи їжу з малим вмістом глікемії.

Незважаючи на всі думки про дієти, є кілька основних принципів фізіології людини, які застосовуються для всіх нас. Будь — який здоровий раціон харчування повинен бути заснований на здоровому контролі рівня цукру в крові та належному контролю глікемії. Це означає, що необхідне підтримання рівня цукру в крові на належному рівні. Особливо це важливо після вагітності.

В ідеалі, ви повинні мати кілька прийомів їжі в день, маленькі порції з низькокалорійних продуктів, які живлять ваше тіло і допомагають підтримувати і контролювати рівні інсуліну та глюкагону.

2. Їжте 5 разів на день невеликими порціями їжі (від 300 до 500 калорій)

Приймати їжу краще більш калорійну в ранкові години і менш ввечері, щоб покращити гормональну та імунну системи. Правильно треба підбирати поєднання білків, вуглеводів і корисних жирів.

Вживати необхідно достатню кількість чистої води, що має становити половину вашого раціону щодня. Для дорослої людини 1,5-2 літра очищеної води з необхідними мінералами. Якщо ви хочете їсти, то випийте склянку води, через півгодини починайте їсти.

Вода підвищує нервову провідність, покращує травлення, сприяє виведенню токсинів в організмі, а також знижує ризик розвитку раку товстої кишки на 45% і раку молочної залози на 79%.

Задумайтеся, 2% зниження рівня води в організмі достатньо, щоб створити помутніння пам’яті, створити вам проблеми з основами математики, а також труднощі фокусування на екран комп’ютера. Пийте натщесерце і завжди очищену, або джерельну воду.

3. Дихання

Частіше робіть глибокі вдихи на чистому свіжому повітрі. Це відмінно підходить для лімфатичної системи і очищає організм від токсинів.

Глибоке дихання знизить вплив стресу на вашу нервову систему. Добре зробити вдих і повільно видихнути, уявляючи, як виходить темна хмара стресу.

4. Приймайте сонячні ванни

Правильно приймати сонячні ванни в тіні від 20 до 30 хвилин щодня вранці, між 9 і 11 годинами. Це активізує вітамін D, який, у свою чергу, активує всі інші поживні речовини в організмі.

5. Майте достатній відпочинок і час для відновлення організму

Лягайте спати в 10 вечора до активації гормонів антистаріння і відновлення вашого тіла і розуму.

Якщо гормональна система є збалансованою, то і жир спалюється протягом ночі. Якщо рівень кортизолу в крові дуже високий, ви не можете це отримати. Прогестерон допомагає відновити ваше тіло від розумових і фізичних навантажень. Мелатонін під час сну підтримує відновлення і ремонт гормонів росту (проти старіння), вироблених під час сну.