Здорове харчування

Повсякденна метушня настільки захоплює нас, що ми перестаємо звертати увагу на найголовніше, що знаходиться всередині нас самих. Спробуємо заглянути всередину нашого тіла і представити його зсередини. На вашу думку, чи виконують належним чином свої функції наші органи? А якщо уважніше придивитися? Саме так. Людський організм являє собою складний механізм, який може дати збій, якщо хоч якась його складова перестане функціонувати належним чином.

Various Paleo diet products on wooden table, top view

Всім давно відомо, що наш організм не може обійтися без їжі. Що не кажи, а гарний настрій, активність діяльності мозку, прекрасне самопочуття без нарікань на запаморочення, головний біль і занепад сил безпосередньо залежить від харчування. На цю тему можна говорити нескінченно. Дуже важливо бути в гармонії зі своїм внутрішнім світом і правильно розуміти сигнали, які він намагається передати вам. Спробуємо більш детально розібратися в нашому харчуванні.

Щоденний раціон людини в обов’язковому порядку повинен включати жири, мінеральні речовини, вуглеводи, вітаміни та білки. Основною складовою харчування є вода, адже людський організм складається більше ніж на 50% з неї. Необхідна добова норма споживання від 1 до 2 літрів води. Нам же не важко випити склянку чистої води перед прийомом їжі? Таким чином, ми готуємо наш шлунок до більш тривалої і важкої роботи. Взявши за основу це нескладно правило, ми зможемо оздоровити наш організм і поліпшити його загальний стан.

Час прийому їжі також є важливим фактором. Наприклад, перевантажувати важкою їжею шлунок вранці категорично не можна. Хорошим і правильним сніданком вважається каша. Вона покращує травлення і заряджає вас енергією майже на весь день. Варто відзначити, що не варто на голодний шлунок пити сік з цитрусових. Вживання цитрусових натщесерце може тільки нашкодити вашому організму. Цитрусовий сік здатний роз’їдати слизову оболонку шлунка, що може привести до печії. Не рекомендується вживати вранці також вироби з дріжджового тіста, грушу, каву, хурму, часник і солодкі газовані води.

Слід завжди пам’ятати, що продукти, які використовуються для приготування їжі  обов’язково повинні бути свіжими і добре вимитими. Не дарма ж кажуть: «Мийте руки перед їжею!». Адже тільки на одному пальці поміщається більше 5 млн. різних бактерій! Відомо звичайно, що поряд з шкідливими бактеріями на нашій шкірі присутні і хороші, але кількість їх дуже обмежена. З повною впевненістю можна сказати, що торкнувшись до унітазу, ви забезпечите потрапляння бактерій до вас в рот. Якщо у вас є сумніви, то скористайтеся мікроскопом і познайомтеся з цими бактеріями ближче. Візьміть за правило перед їжею мити руки і навчіть цьому ваших дітей.