Здорове харчування – запорука міцного здоров’я

Не для кого ні секрет, що харчування – це основне джерело здоров’я організму і життєвих сил, необхідних для правильної життєдіяльності. Але сучасний світ, постійний поспіх, ненормований графік вибивають людину з колії правильного харчування. В результаті чого порушується обмін речовин в організмі, що призводить до голодування або, навпаки, ожиріння, а також можливі й інші більш страшні проблеми з шлунково-кишковим трактом.

102593_900Що таке здорове харчування?

 
Правильне і здорове харчування – це вживання їжі, яка необхідна для роботи організму. Досить звернути увагу на свій раціон і виключити згубну їжу або ж спеціально розробити меню і графік для свого організму. Такий спосіб вважається правильним з боку медицини.

Правила здорового харчування

 
Багато людей досить добре обізнані про користь тих чи інших продуктів, однак, часто про це забувають в силу самих різних причин, чи то проблеми на роботі або в родині, відсутність апетиту через стреси і так далі. Важливо розуміти, що здоров’я у людини одне, а піклуватися про свій організм – це перше, про що повинен думати кожен.

Використовуючи прості правила можна оздоровити свій організм і тримати його в тонусі:

 
• Вести спостереження за вживанням хімічних речовин і різних харчових добавок, які не надають ніякої користі організму.
• Мати певний графік харчування, а саме вживати їжу в один і той же час, кожен день.
• Намагатися їсти 4-5 разів на день, невеликими порціями – це краще, ніж 2-3 прийому їжі до повного наповнення шлунка.
• Стежити за витратою своїх калорій і вживати стільки їжі, щоб вона поповнювала запас енергії і не намагатися перевищувати вказане число, завдяки таблиці калорійності продуктів – це нескладно.

Голодувати чи ні?

 
Багато дівчат задаються таким питанням, однак, відповідь досить проста – голодування не вихід. Є великі відмінності між фруктовими дієтами, розвантажувальними днями і голодуванням, важливо розуміти різницю! Голодування організму призводить до серйозних наслідків і порушення роботи багатьох органів, так що не варто проявляти винахідливість по відношенню до свого тіла.