Здорове харчування для схуднення: корисні звички

Здорове харчування – це не дієта, яка рано чи пізно закінчиться, а спосіб життя. Це найбезпечніший спосіб схуднути з усіх, які існують на сьогоднішній день. Крім того, завдяки здоровому харчуванню скинуті кілограми вже ніколи більше не повернуться. Далі в статті будуть представлені корисні звички для тих, хто вибрав здорове схуднення, а не жорсткі і небезпечні дієти, що передбачають повне обмеження деяких продуктів.

razdelnoe-pitanie_2Як відомо, все, що повторюється протягом 40 днів, входить у звичку. Таким чином, всього лише півтора місяці дотримуючись здорового харчування, ви виробите корисну звичку на все життя. Тепер вам доведеться харчуватися як у дитячому садку – не менше п’яти разів на день. Звичні сніданок, обід і вечеря залишаться на своїх місцях, але при цьому додадуться полуденки і перекуси. Харчуватися слід невеликими порціями, тривалі перерви між прийомами їжі протипоказані.

Забудьте про заборону на їжу після 18:00 год. Це абсурдне правило, з якими не погодиться жоден кваліфікований дієтолог. Їсти можна в будь-який час, якщо ви дійсно голодні, однак останній прийом їжі повинен бути не пізніше, ніж за дві-три години до сну. Здорове харчування передбачає правильне приготування їжі. Забудьте про смажені, жирні, перчені і солоні страви. Їжу слід переважно варити, тушкувати або готувати на пару. Якщо у вас на тарілці виявиться м’ясо або риба (слід віддавати перевагу  курятині та яловичині), то ніколи не забувайте про гарнір у вигляді овочів і круп.

Велика кількість фруктів і овочів має бути присутньою у раціоні абсолютно кожної сучасної людини. У них міститься безліч корисних речовин, які дуже необхідні для організму для нормального його функціонування. Крім того, фрукти і овочі значно полегшують роботу органів шлунково-кишкового тракту. Стреси, безсоння і сидяча робота сприяють запорам. Клітковина повинна бути присутньою у раціоні всіх офісних співробітників. Однак більшість сучасних продуктів, що потрапляють до нас на стіл, очищені від непотрібних речовин до такої міри, що це призводить до збою в роботі шлунково-кишкового тракту. Саме з цієї причини дієтологи рекомендують додавати в різні страви висівки.