Здорова їжа для дітей – надійний захист. Частина 2

Другий крок – спеціальне продумане меню для дитини

1444261789_1439562942_screenshot_8Підбираючи продукти для дітей, важливо не забувати про різноманітність страв на кожен день. Не слід готувати одну і ту ж страву більше ніж два рази в тиждень. Якщо можливо, готуйте певний продукт різними способами.

 
Заздалегідь вигадуйте страви з овочів та фруктів, які особливо багаті каротином і вітамінами. Дуже корисно привчати дітей до продуктів в сирому вигляді, які зміцнюють імунітет та організм, який розвивається.

Для щоденних прийомів їжі, дитині необхідні страви з м’яса та риби. Різні крупи та боби будуть постачати енергією юному організму. Крім того, дитині необхідно щодня з’їдати одне яйце. Щоб дитині було приємно їсти, можна приготувати оригінальний салат або ж бутерброд з цільнозерновим хлібом. Для любителів солодкого – яєчний десерт.

 
Молоко і його похідні, корисно давати до обіду щодня, не менше ніж 500 мл Багаті кальцієм продукти – надійний будівельний матеріал для організму, що росте.

Мудро було б не привчати дитину до смаженої та жирної їжі. А солодкі страви, краще замінити сухофруктами. Можна також готувати домашнє варення і сирні запіканки. Смачно, приємно і корисно.

 
Багато батьків, які мудро підходять до харчування своїх дітей, з часом отримали нагороду. Здорові сини і дочки – справжнє щастя для родини.