Здорова їжа для дітей – надійний захист. Частина 1

Всі батьки розуміють, що для повноцінного розвитку організму дитини, необхідна достатня кількість вітамінів та мінералів. Вони допомагають організму дитини розвиватися і є головним джерелом енергії. Якщо не враховувати цей факт і годувати дитину чим попало, то проблеми зі здоров’ям не змусять себе довго чекати. Непомітно з’явиться млявість і смуток, а з часом і нові хвороби. Що допоможе батькам не втратити дорогоцінний час і забезпечити зростаючий організм важливими речовинами? Прості правила підбору здорової їжі для дитини.

photo_163Розуміння проблеми – перший крок до її вирішення

Досить часто мами помічають, як їх малюки випльовують нову для них їжу. Це може бути потерте яблуко чи морква. Але пізніше, дитина із задоволенням їсть корисну їжу. Підростаючи, діти починають розбирати смак їжі і, найчастіше, знову відмовляються від овочів і фруктів. Їм більше подобаються цукерки, печиво і морозиво, ніж пюре з овочів, фруктів або каші. Є й такі діти, які зовсім відмовляються від нормальної їжі або їдять дуже мало. Зіткнувшись з такою проблемою, батьки, бабусі і дідусі намагаються насильно годувати своїх маленьких діток. Вони розуміють, що недоїдання приносять шкоду організму.

Проста схема порівняння ваги і росту дитини з нормативними показниками, допоможе визначити наявність проблем, які пов’язані з розвитком дитини.