Зброя для масштабних баталій — справжні бластери Nerf

У вашому домі росте хлопчик? Тоді ви точно знайомі з такою проблемою — всі предмети моментально можуть перетворитися в «руйнівну» зброю. Одні герої обирають пістолети, інші — автомати. Але всі без винятку приходять у захват, бачачи бластери Nerf, які здатні спопелити ворога. Реалістичність цієї іграшки просто заворожує — великі розміри, світлові та шумові ефекти, кульки. Ну як відмовити своїй дитині в придбанні такого знаряддя для активних ігор?

maxresdefault (32)У чому особливість сучасних іграшок?

Якщо мова йде про бластери цієї марки, то відразу малюється картина просто приголомшливого виконання зброї, яскравий, привабливий дизайн і конструктивні особливості. Тільки уявіть, що ваш малюк зможе похвалитися величезним кулеметом або автоматом, де можна «ламати» ствол, імітуючи перезарядження зброї. А ще ваша дитина буде в захваті від важких боєкомплектів, патронів, стріл. При цьому батьки можуть бути спокійні — вся зброя та кулі виготовляються з м’яких і нетравмуючих матеріалів (наприклад, поролон, гума), так що поранень точно не буде.

До речі, перейшовши за посиланням ви можете придбати ці бластери за вигідними цінами.

Ваша дитина не тільки любить «війни» з друзями, але і займається спортом? Для вас сюрприз — ви можете заощадити на придбанні спеціального арсеналу для тренувань та інших ігор. Багато бластерів цієї марки передбачають наявність зарядів у вигляді:

 

  • Стріл з присосками — йдуть в комплекті з арбалетами.
  • Водяних зарядів — влітку вони просто незамінні в активних іграх малюків.
  • Обертових барабанів з кульками для стрільби по мішенях.

Для ваших воїнів створено зброю відповідно до їх віку. Для самих маленьких — бластери з поодинокими зарядами, які вони ще поки не навчилися перезаряджати. Для старших — напівавтоматичні системи з великим запасом снарядів для швидкісної стрільби.

Подаруйте своїй дитині дивовижну реалістичну зброю, яка є повністю безпечною для її здоров’я, і корисною для загального фізичного розвитку.