Збираємося в подорож з дитиною

Досить часто батьки відмовляють собі у відпочинку лише тому, що вони мають маленьку дитину. Можна чудово провести час разом з малюком, потрібно лише правильно все організувати.

205410rqsaxs65av9z10zkВирішуємо організаційні питання

Насамперед потрібно вибрати відповідне місце, подбати про те, щоб малюк відчував себе комфортно за межами дому. Зараз є багато готелів, в яких пропонують все необхідне для діток різного віку: спеціальне харчування, ліжечко, дитячі майданчики, різні розваги. У деяких готелях можна скористатися послугами няні, це дає можливість батькам дитини побути наодинці.

Ще дуже важливо скласти список необхідних речей. Обов’язково потрібно взяти з собою аптечку, документи, улюблені іграшки, одяг, посуд для годування, підгузники (якщо дитина ними користується), головний убір, засоби гігієни, відповідний сонцезахисний крем.

До речі, например тут ви можете почитати огляд сервісу замовленнь автобусних квитків.

Подорож на автомобілі

Якщо планується поїздка з малюком на машині, то можна взяти більше речей (коляску, горщик, багато одягу). Обов’язково треба подумати про безпеку малюка в дорозі. Зараз є різні дитячі автокрісла, які здатні захистити дитину в разі аварії.

У тому випадку, коли подорож буде довгою, а дитина вже не смокче груди, потрібно взяти з собою харчування для малюка. Вид їжі залежить від віку дитини. Це може бути суміш, готове пюре в баночках, спеціальне дитяче печиво, йогурт, соки і проста питна вода. Не завадить взяти з собою сумку-холодильник, адже так продукти довше залишаються свіжими.

Чим зайнятися в дорозі?

Мама повинна подбати про те, щоб її малюк в дорозі не сумував. Не так важливо, яким саме транспортом буде здійснюватись поїздка: поїздом, автомобілем чи літаком. Необхідно взяти якісь набори для творчості, книжки, планшет з мультиками, розмальовки, кубики, фломастери.

В дорозі не доведеться нудьгувати ні батькам, ні їхній дитині, якщо під рукою будуть всі перераховані вище предмети. А ще можна придумувати цікаві логічні ігри, але вони підійдуть для діток старшого віку.