Збираємо дитину в перший раз в школу

Ось уже ваш малюк підійшов до старту свого нового етапу в житті — він йде в школу. Школа — це світ, своєрідне життя. Там ваша дитина буде проводити майже половину свого дня . Перебувати довгий час там їй повинно бути комфортно.

5-waznych-zasad-bezpieczenstwa-dziecka-na-drodze-286285Розумове навантаження — одне з найсильніших на людину. Навіть фізичні зусилля не так напружують і втомлюють. Значить, завдання всіх батьків — зробити все від них залежне, щоб дитина ходила в школу в позитивному настрої, щоб при знаходженні на важких уроках не доходило до стану апатії.

Зазвичай в липні — серпні починають працювати шкільні базари, там можна купити все, що потрібно для дитини: зошити, ручки, пенали, щоденники, підручники, прописи. Там навіть продаються рюкзаки.

З останньою річчю потрібно бути більш обережними. Найкращі — це шкільні ортопедичні рюкзаки, які потрібно купувати дітям з першого їхнього походу в школу. Такі рюкзаки не дозволять викривити хребет від зайвого навантаження, адже в ранці будуть лежати книжки, зошити, а ще й змінне взуття і щось перекусити. Не шкодуйте на цей аксесуар свої гроші, адже потім вам не доведеться витрачатися на зіпсоване здоров’я вашої дитини.

До речі, на сторінці child-bike.com.ua/katalog/detskie-ryukzaki ви можете придбати якісний та міцний рюкзак за приємною ціною.

Також виберіть хороше взуття вашому майбутньому школяреві. Воно повинно бути шкіряним зовні і шкіряним зсередини. Нозі повинно бути комфотно, ніщо не повинно натирати. Спостерігайте за тим, щоб взуття завжди було цілим, інакше застуда в дощі чекає на вас.

Обов’язково запасіться вітамінами і давайте їх дитині перед походом до школи. Школа — це місце скупчення дитячих інфекцій.

Не забувайте класти в портфель дитини серветки, як сухі, так і вологі.

Слідкуйте за тим, щоб дитина в холодну погоду завжди одягала шапку і закривала шийку шарфиком. Хороші звички потрібно прищеплювати з дитинства.

На перших порах самі заводьте дитину в школу, покажіть всі дороги, всі переходи, поясніть правила поведінки.

На новій стадії розвитку дитини ваша підтримка буде необхідна.