Збільшення грудей як одна з найбільш затребуваних пластичних операцій

Практично кожна представниця прекрасної статі мріє про красиві і великі груди. Однак далеко не всіх жінок матінка-природа обдарувала такими зовнішніми даними. Беручи до уваги жорсткі вимоги сучасної індустрії краси та моди, багато жінок починають серйозно комплектувати з цього приводу. Саме з цієї причини маммопластика, або, якщо висловитися простою мовою, збільшення грудей, є однією з найпопулярніших пластичних операцій на сьогоднішній день.

1248520x520Як вже говорилося раніше, збільшення грудей є однією з найпоширеніших пластичних операцій у світі. Переважна більшість жінок зважуються на неї через наслідування моди, невпевненість в собі, бажання більше подобатися представникам сильної половини людства.

Однак варто зазначити, що для проведення маммопластики є і реальні показання. Наприклад, така операция по увеличению груди необхідна тим жінкам, які мають виражену асиметрію грудей (одна грудь істотно більша за іншу), значне погіршення стану грудей після грудного вигодовування, різка втрата ваги і так далі. На що ж здатні сучасні пластичні хірурги? Не буде перебільшенням сказати, що на багато що. Завдяки маммопластиці можна змінити форму і зовнішній вигляд грудей, зробивши груди більш красивими і великими. Багато жінок, які зважилися на таку операцію, в подальшому відчувають себе набагато впевненіше, якість їх життя суттєво підвищується.

Сьогодні фахівці використовують для збільшення грудей кілька різних матеріалів:

 

  • імплантати, які складаються із силіконової оболонки і наповнювача у вигляді фізрозчину;
  • вироби, накачані силіконовим гелем;
  • імплантати, що складаються з декількох камер, — в таких протезах є і силіконовий гель, і фізрозчин;
  • вироби з когезивним гелем, що характеризуються каплевидною формою.

Збільшення грудей проводиться під загальною анестезією. В середньому її проведення займає близько двох-трьох годин. Операція проводиться тільки після консультації з пластичним хірургом, проходження всіх необхідних обстежень і здачі аналізів. У кожному конкретному випадку підготовка до її проведення може зайняти певний час. Під час операції в молочні залози встановлюються силіконові імпланти. Їх форма і розмір підбираються в індивідуальному порядку, з урахуванням побажань самої пацієнтки і рекомендацій хірурга. Для установки імплантів робиться невеликий розріз в області підгрудної складки. Їх розташування теж підбирається в індивідуальному порядку. Після операції, проведеної кваліфікованим пластичним хірургом, груди виглядають дуже природно і красиво.