Збільшення грудей: види розміщення імплантів

Маммопластика, або пластична операція по збільшенню грудей, відома як найпопулярніша медична процедура на сьогоднішній день.

Operatsiya-po-uvelicheniyu-grudiРекомендації до пластичного збільшення грудей дуже поширені і прості. Достатньо бажання жінок, яких не влаштовує розмір бюста. Збільшення грудей від http://diamondlaser.com.ua/mammoplastika/uvelichenie-grudi/ можна проводити дівчатам починаючи з 18 років при асиметрії, невеликому об’єму, розміру і непропорційності грудних залоз. Найбільш актуальна процедура по збільшенню грудей після вагітності. Причиною є деформація форми грудей в результаті перенесених пологів. У період вагітності жінки стикаються зі збільшенням розмірів молочних залоз. Але зворотна сторона цієї медалі проявляється незабаром після народження дитини і закінчення періоду вигодовування. Після лактації і гормональних збоїв обсяг залози зменшується, і груди втрачають колишню пружність, стаючи плоскими і порожніми на вигляд. Найчастіше в якості наслідків вагітності виникають розтяжки, деформації сосків, сплощення грудей і очевидне провисання молочних залоз.

Боротися з подібними естетичними недоліками радикально допоможе тільки операційне збільшення грудей після вагітності. В результаті процедури забезпечений стовідсотковий ефект. Дана операція проводиться в усіх сучасних клініках пластичної хірургії. Необхідно вибирати кваліфікованих фахівців з багаторічним практичним досвідом проведення таких процедур.

Пластика грудей проводиться із застосуванням силіконових імплантів. Вони розрізняються за формами, розмірами та видами внутрішніх наповнювачів. Найбільш оптимальний варіант імпланта підбирається особисто для кожного пацієнта за допомогою консультації професіонала в залежності від індивідуального випадку візуальних змін після вагітності. З урахуванням анатомічних особливостей пацієнтів і бажаного результату операції вибирається і зручний варіант розрізу, через який вставляють імплант. Розрізи бувають: періареолярний, субмаммарний і аксіолярний.

Перший вид розрізів проводиться уздовж нижнього краю ареоли, другий — в складці під грудьми, а третій — в складці в області пахви. При кожному з трьох видів розрізів, шрами і рубці після операції не залишаються помітними. Вони маскуються в природних складках або по контуру ареоли.

Пластичне збільшення грудей після вагітності не тягне за собою ніяких ризиків і гарантує результативне перетворення форми грудей.