Зберігаємо здоров’я школяра

Коли малюк йде в перший клас — це велика відповідальність, яка лягає на дорослих. Вони повинні бути завжди поруч, допомагати дитині справлятися з усіма труднощами, проблемами і навантаженням. Тепер малюк буде гратися в улюблені ігри тільки у вільний від уроків час. Основний час він буде багато займатися, тому необхідно подумати про зручний письмовий стіл для вашого малюка.

134468_orЗалежно від того, який стіл буде у вашої дитини, така й буде у неї вироблятися постава. Будь-яке ускладнення в цьому напрямку буде приводити малюка до порушення фізичного і психологічного стану, що буде відображатися з часом і на його навчанні. Стіл малюка повинен відповідати його росту, щоб був на рівні грудей, а не вище і нижче. Зараз у продажу є письмові столи, які можна регулювати по висоті. Це зручно для того, щоб раз витратитися і на все шкільне життя вистачить, можливо і довше. Стільці теж продаються з регулятором, що теж дуже зручно. Сидіти за столом дитина повинна прямо, не напружуючись. Під ногами повинна бути тверда опора, якщо дитина не дістає до підлоги, можна придумати дошку або маленьку табуретку. Лікті повинні бути на столі, а не висіти в повітрі — це дуже важливий елемент для постави. Голова повинна бути злегка нахилена вниз, а плечі прямі. Зазвичай якщо діти пишуть, то сильно сутуляться. Зошит повинен лежати трохи навскіс, а відстань від голови до зошита малюка повинно бути не більше 30 см і не менше 25 см.

Батьки повинні стежити за часом, щоб кожні 20 хвилин робити з дитиною розминку пальчиків, спини, ніг. Можливо згадати вірші, пісеньки, щоб дитина відволіклася від уроків. Також потрібно робити перерву, якщо за дитиною помічена сильна втома або важко дається завдання. Уроки бажано не робити після шостої години вечора, мозок активно працює в першу половину дня, тому якщо дитину хочете записатися на гурток, то краще на вечір.

Дуже важливий повноцінний відпочинок для дитини. Постіль малюка повинна бути і зручною, і досить твердою, що корисно для хребта. Зверніть увагу на магазин

Сьогодні дуже важко дається дитині навчання, навантаження дуже велике, уроків задають дуже багато. Завдання батьків розуміти це і не тиснути на свого малюка. Згодом він обов’язково зможе швидко і якісно робити уроки, тільки на початку без допомоги батьків йому не обійтися. Розподіляйте разом зі своїм малюком так час, щоб не було перевтоми і не відчувався дискомфорт, адже це здоров’я вашого маленького школяра.