Збереження молодості і краси або благодатний час вагітності. Частина 2

Вагітна жінка зобов’язана завжди пам’ятати про загрозу нестачі кальцію в організмі. Це «будівельний матеріал» для кісток малюка. А у мами в результаті його нестачі дуже часто виникають проблеми з нігтями і зубами. Щоб уникнути їх, потрібно вживати молочні продукти: молоко, кисломолочний сир, кефір і так далі. Якщо ж проблеми із зубами все-таки вас наздогнали, не варто відкладати похід до стоматолога. Його потрібно просто попередити про свій цікавий стан.

15aaee0c6c622ce51d60c3216022a4aeВ процесі догляду за тілом вагітна жінка повинна пам’ятати, перш за все, про те, що її фігура змінюється, від чого шкіра піддається сильним навантаженням. Дуже важливо використовувати зволожуючі засоби, які будуть зберігати її пружність. Чудовий спосіб убезпечити себе від появи розтяжок – щодня втирати в шкіру живота спеціальні олії. А не допустити появи целюліту, можна купивши спеціальний масажер.

Жінка, яка чекає появи малюка, повинна носити вільний одяг, відмовитися від тісної білизни або навіть носити бандаж. У будь-якому випадку дуже важливо завжди виглядати на «відмінно». Зараз у магазинах представлено багато стильних і красивих моделей одягу для майбутніх мам, так що з цим проблем не виникне.

Крім догляду за тілом, потрібно давати організму і щадні фізичні навантаження. Вправи для вагітних можна виконувати вдома, а краще записатися у фітнес-клуб на спеціальні курси.

Вагітністю можна насолоджуватися, радіти кожній миті, якщо доглядати за собою, бути красивою і щасливою.