Збереження молодості і краси або благодатний час вагітності. Частина 1

Вагітна жінка часто виглядає чудово. Ситуація, коли чоловік бачить свою дружину в новому світлі і закохується в неї знову саме в період очікування малюка, не рідкість. Її обволікає жіночність, яка притягує до себе погляди сторонніх людей.

images (7)У будь-якому випадку для нормального розвитку малюка під серцем у мами потрібно, щоб жінка відчувала максимальний комфорт. Навантаження на організм, що є наслідком вагітності, часто сильно ускладнює життя жінки. Фігура змінюється, ноги набрякають, відбувається гормональна перебудова, болить спина, а спати незручно через зростаючий живіт. Для того, щоб забути про всі ці незручності, вагітній жінці варто більше часу приділяти догляду за собою.

Почати варто з обличчя. Внаслідок гормональних зрушень шкіра на ньому стає дуже ніжною і менш жирною. Так що, швидше за все, знадобиться придбати нові креми. Дуже часто на обличчі виникають пігментні плями. Можна не засмучуватися з цього приводу, адже після пологів вони пройдуть. Для того щоб виробляти ефективний і правильний догляд за обличчям, можна купити дарсонваль. Це чудовий апарат, який широко застосовується в косметології.