Збережемо зуби здоровими

Здоров’я людини безпосередньо залежить від стану її зубів. Якщо із зубами є проблеми, то порожнина рота стає місцем для розмноження шкідливих бактерій. При пошкоджених зубах їжа пережовується не так якісно, внаслідок чого страждає шлунок. Згодом можуть розвинутися такі захворювання, як гастрит та виразкова хвороба. На жаль, не у всіх сім’ях прийнято ходити до стоматолога. Хоча і треба. При пошуку гарної стоматологічної клініки завжди враховуйте відгуки людей, професіоналізм лікарів, а також використовувані матеріали, точніше їх якість. Коштувати це буде звичайно дорожче, але на здоров’ї не економлять. 

Почему-одни-люди-имеют-красивые-белые-зубы-а-другие-нет

Зуби, схильні до захворювання карієсом, періодонтитом, поступово стають причиною розвитку серцево — судинних захворювань. Безумовно, хвороби серця значно вкорочують життя. З людиною, у якої здорові зуби і відсутній неприємний запах з рота, завжди приємно спілкуватися.

На думку медиків, привчати дитину до догляду за порожниною рота необхідно з раннього дитинства. Доглядати за молочними зубами слід також ретельно, як і за корінними. Це дозволить виробити у дитини корисну звичку. Якщо маленького малюка не привчити піклуватися про зуби з самого раннього дитинства, у міру дорослішання це буде зробити складніше. Якщо запустити стан молочних зубів, то постійні зубки теж не будуть відрізнятися міцним здоров’ям.

Як часто потрібно чистити зуби? Ідеальним варіантом вважається очищення порожнини рота після закінчення кожного прийому їжі. Але в реальному житті це неможливо. Тому медики рекомендують чистити зуби двічі на добу: з ранку і перед тим, як лягати спати. Процес чищення не повинен тривати менше трьох хвилин. Рухи щіткою здійснюються по внутрішній, зовнішній і жувальній сторонам зубів.

Якщо після чистки все одно відчуваються частинки їжі між зубами, то прийнято користуватися зубочистками, ниткою для зубів або спеціальним йоржиком для порожнини рота. Щетина щітки не повинна бути занадто жорсткою: це може стати причиною пошкодження емалі, ясен або навіть слизової рота.

Після прийому їжі корисно робити полоскання. Для цього підійде як звичайна тепла вода, так і спеціальний розчин, куплений в аптеці. Готова рідина особливо актуальна, коли ясна кровоточать, ранки довго не заживають. Вона сприяє швидкому відновленню ясен та усуває мікроби.

Відвідування стоматолога risuclinic.com не рідше одного разу на півроку є обов’язковою умовою здоров’я зубів. Це дозволить розпізнати проблему на ранніх стадіях.