Збережемо шкіру здоровою

Немає жінки, яка б не задавалася питанням, чому шкіра з віком погано виглядає і що викликає передчасне старіння. Століттями дами намагалися знайти ліки проти старіння, але панацеї не існує. І ось вчені зробили відкриття: на погіршення якості шкірного покриву впливають вільні радикали, що накопичуються в організмі і окислюють клітини. Тому головними захисниками шкіри були визнані антиоксиданти, які зв’язують вільні радикали. Після цього відкриття щомісяця аптеки продають мільйони препаратів з антиоксидантами.

63795211Одними з найпопулярніших засобів є вітаміни, що мають в складі п’ять найпотужніших антиоксидантів: вітаміни С і Е, бета-каротин, лікопін і селен. Такі добавки прекрасно справляються зі своїм завданням — захищають шкіру від передчасного старіння. Вибирайте антиоксидантний комплекс, відгуки про який свідчать про його ефективність. Другий фактор, на який слід звернути увагу при виборі, — активні компоненти повинні уживатися один з одним. Тільки якісний лікарський препарат відповідає цій вимозі.

Чому вільні радикали накопичуються в організмі? Причин багато, особливо вистачає їх у жителів мегаполісів, які не мають можливості спілкуватися з живою природою, які відчувають кисневе голодування і брак корисних речовин. Неправильний спосіб життя, недосипання, шкідлива їжа, зловживання алкоголем і тютюном, часті стреси, — все це виснажує організм і сприяє підвищеній активності вільних радикалів. Вплив сонячних променів на шкіру також є згубним фактором. Ультрафіолет шкідливий для шкіри і провокує передчасне старіння, тому дамам, які люблять приймати сонячні ванни і годинами валятися під палючими променями в надії отримати гарний відтінок шкіри, варто побоюватися — їхня шкіра швидше втратить тонус і постаріє. Недолік в раціоні овочів і фруктів, тобто клітковини, і ненасичених жирів теж негативно впливає на стан шкіри, адже багато продуктів містять великий запас антиоксидантів, і не вживання здорової їжі в прямому сенсі відбивається на обличчі. Однак навіть поїдання у великій кількості продуктів з антиоксидантами іноді виявляється недостатнім, тому застосування антиоксидантних комплексів є важливим. Це відмінна профілактика передчасного старіння.