Завужені штани

Досить привабливим і цілком жіночним жестом, є підкреслення красивих ніг, сексуальних сідниць і стегон. Тільки з цієї причини багато дівчат віддають перевагу тільки завуженим штанам.

2607-49Модні штани

 
На сьогоднішній день, модельєри пропонують штани завуженого типу, фактично в кожному стилі і комплекті одягу. Подібним чином дуже легко підкреслити власне ставлення до того, як ви одягаєтеся, слідуючи модним тенденціям, абсолютно в будь-якій ситуації – на тренуванні, роботі або ж прогулянці. Проте, слід пам’ятати, що не вірно підібраний колір може зіпсувати не тільки всі стилістичні рішення, але і показати якісь недоліки, зробивши фігуру менш привабливою.

Якщо ваша власна фігура не є ідеальною в зоні стегон, то краще віддати перевагу штанам завуженого типу чорного кольору. Для дівчат, які люблять тримати себе в певних рамках, теж будуть до душі і по стилю штани спокійних світлих тонів. Однак, коли є такий поклик, як те, щоб люди звертали на вас свою увагу або ж ви просто хочете чимось виділитися, то кольори яскраві і незвичайні принти стануть вам незамінними помічниками. Помітне забарвлення, поряд з модним фасоном,  буде виробляти приголомшливий ефект на оточуючих.

 

Які ж моделі звужених штанів на сьогоднішній день є найбільш популярними?

Види штанів:

 

  • Класика. До них відносяться штани, виконані в строгому стилі. По-перше, даний фасон ніколи не вийде за рамки дрес-коду, по-друге, вони є хорошою можливістю якось розбавити абсолютно нудний офісний стиль. В нинішній час особливо популярними є штани в ¾ і моделі, що мають завищену талію.
  • Спорт. Моделі, виконані в спортивному стилі, на даний момент вважаються найбільш зручними. В наш час модельєри пропонують широкий ряд моделей представлених штанів, які мають гумку внизу з таких тканин, як трикотаж і еластична синтетика. Подібні штани дають повну свободу руху і зручність.
  • Джинси. Якщо розбиратися по факту, то джини, які будуть завужені до низу, в сьогоднішній час мають найбільший асортимент. Модельєри представляють моделі самих різних стилів, і будь-яка модниця зможе щось підібрати собі.