Затишок в будинку взимку: кілька порад

У холодні зимові або осінні дощові вечори хочеться перебувати вдома в колі близьких, читати цікаву книгу або просто дивитися захоплюючу телепередачу. Але щоб відчувати себе більш затишно і комфортно, щоб навколо панувала по-домашньому тепла атмосфера, можна використовувати кілька дуже простих прийомів, про які і піде мова в даній статті.

Christmas set. Warm blanket, sweater, socks, garland and a bump on the wooden background

Яскравий посуд

Всім відомо, що взимку у багатьох людей падає настрій, але з цим можна боротися. Намагайтеся привнести в інтер’єр свого будинку якомога більше яскравих фарб. Це стосується навіть столового сервізу. Нехай ви влітку і навесні користуєтеся класичним білим посудом, але зима — то час, коли варто придбати яскраві тарілки і чашки. Якщо ж ви немаєте такої можливості або просто не хочете міняти свій улюблений сервіз на новий, то можете вирішити дану проблему покупкою яскравих кухонних аксесуарів. Вибирайте предмети улюбленого кольору і з улюбленим узором, який буде піднімати настрій вам і вашим гостям.

Свічки

Запалені свічки можуть творити чудеса: створити незвичайну і затишну атмосферу вони можуть в лічені хвилини. Магнетизм і тепло вогню здатні зігріти і тіло, і душу. Виберіть найпростіші або ароматизовані свічки, великі чи маленькі — ефект буде однаковий.

Незвичайне домашнє взуття

Домашні тапки — незамінний атрибут, але взимку вони повинні бути теплими, м’якими і, бажано, пухнастими. Замість стандартних моделей можна вибрати, так звані, в’язані чобітки або замінити їх вовняним шедевром.

Свіжий аромат цитрусових

Підбадьорливий, свіжий і соковитий запах мандаринів або лимонів може в одну секунду поміняти атмосферу в усьому будинку. Для цього вам всього лише необхідно придбати аромалампу і ефірні олії.

Ну, і для повного створення затишку і гармонії в будинку зимовим вечором придбайте м’який плед, який буде зігрівати вас і радувати своїм дизайном і теплотою.