Затінкова сітка: як вибрати і сфера застосування

Затінкова сітка — матеріал, призначений для захисту рослин від палючого сонця. Додатково його використовують при облаштуванні вольєрів, навісів для автомобілів, місць відпочинку в саду. Затінкова сітка продається в рулонах і на метраж. Тому можна вибрати оптимальний варіант, виходячи з поставлених завдань.

setkaЗатіняюча сітка — ефективне рішення

Варто зазначити, що затеняющая сетка для томатов — полотно з осередками, для якого характерна міцність і тривалий термін служби. Залежно від діаметра осередків, визначається відсоток затемнення. Наприклад, сітка, що дає тінь на 70%, використовується для накриття теплиць, а 85% — для облаштування майданчиків на відкритому повітрі.

У чому переваги такої сітки? Це матеріал, абсолютно безпечний для навколишнього середовища. До його головних переваг відноситься:

 

  • рівномірний розподіл сонячних променів і захист рослин від згубного впливу сонця;
  • мала вага;
  • практичність;
  • стійкість до механічного впливу;
  • легкий монтаж.

Затінкова сітка — матеріал, що виконує важливі функції. Через полотно з осередками проходить тільки частина сонячного світла. Сонце прямо не впливає на рослини. Тому створюються сприятливі умови для росту і розвитку огірків, пасльонових культур, перцю. При використанні такої сітки зменшується випаровування вологи і скорочується частота поливів. Коли на вулиці йде дощ, полотно навіть при максимальному відсотку затемнення пропускає воду.

Де застосовується затіняюча сітка?

Сфера застосування такого матеріалу величезна. Затінкова сітка ідеально підходить для захисту рослин. Її використовують на відкритому ґрунті і накривають полотном теплиці. Матеріал незамінний в будівництві і в побуті. З його допомогою облаштовуються навіси для автомобілів і затишні куточки для відпочинку в саду. Затінкова сітка створює маскувальний ефект на будівельних об’єктах. Матеріал корисний в тому випадку, коли потрібно приховати ділянку від сторонніх очей. Тоді полотно монтується на паркан із сітки-рабиці.

Де придбати даний матеріал?

У спеціалізованому інтернет-магазині продаються матеріали за доступною ціною. При виборі відповідного варіанту звертайте увагу на ступінь затемнення сітки і на розміри. Використовуйте сучасний матеріал для захисту рослин від сонця, для облаштування прекрасного місця для відпочинку у дворі, для створення тіні у вольєрах для собак. Затінкова сітка справляється із завданнями на 100% і експлуатується тривалий час!