Застуда під час вагітності

Застуда — це нерідке явище у будь-якої людини. Вагітні жінки так само можуть застудитися. До того ж, застуда пригнічує імунітет і викликає синдром гіперпролактинемії у жінок. А без своєчасного лікування може викликати небажані наслідки. Так як організм жінки під час вагітності забезпечує не тільки свою життєдіяльність, але і життєдіяльність дитини, то, застудитися під час вагітності досить легко.

Model.

Тому, дуже важливо залишатися здоровою, щоб не нашкодити здоров’ю плода. Необхідно бути уважною, особливо при появі перших симптомів гострого респіраторного захворювання.

Добре, якщо вагітна жінка в період всіх 9 місяців, буде знаходитися в теплих кліматичних умовах. Але погода часто мінлива, тут можуть бути різкі перепади температур, один сезон змінює інший тощо. І зайва обережність в період осені-зими не завадить.

У період вагітності симптоми, за якими проявляється застуда, можуть бути різними. Найчастіше — це відчуття втоми і нездужання, що супроводжується головними болями. Потім: починається нежить, а потім і біль в горлі. Після всього, може також проявитися кашель. Не виключені випадки, коли хвороба починається з кашлю. Якщо раптом не буде бажання поїсти, пропаде апетит, і поряд з цим будуть мучити болі в горлі, це говорить про вірусне походження хвороби. І вже починають працювати захисні функції організму: підвищується температура. Найчастіше до 38 градусів. Якщо, звичайно, це не так серйозно. Лікуватися при вагітності досить клопітно і неспокійно. Однак якщо вчасно і правильно підійти до лікування, все пройде дуже навіть швидко.

Дуже важливо залишатися здоровою протягом перших 14 тижнів вагітності, тому що саме в цей період часу відбувається формування органів дитини. Віруси, які можуть перебувати в організмі вагітної жінки, найчастіше проявляються не відразу. А поступово, при сприятливих для них умовах. Догляд та дбайливе ставлення до себе є дуже важливими в даному випадку.

Початком застуди так само може бути поява герпесу. Це не так страшно, адже, зовнішній прояв таких хвороб означає, що імунітет веде вже боротьбу з недугою. І в даному випадку до дитини потрапляють антитіла разом з їжею.

При вагітності не можна хворіти краснухою — це дуже шкідливо для розвитку плода. Легкий нежить починайте лікувати відразу, щоб все не ускладнилося гайморитом або бронхітом. Тому при захворюваннях необхідно прийти на прийом до фахівця і проконсультуватися з ним. Ліки, які будуть допомагати в лікуванні, не повинно зашкодити малюкові.