Застосування кольорових контактних лінз

Практично всі вважають. що кольорові контактні лінзи — це всього лише віяння моди, а потрібні вони для того, щоб перетворити темні очі в світлі, а світлі — в темні.

TSvetnyie_kontaktnyie_linzyiСправа в тому, що кольорові лінзи мають не тільки декоративне призначення.

Давайте розберемося спочатку в тому, що ж із себе представляють кольорові контактні лінзи. Вони бувають трьох типів: відтіночні, кольорові, і так звані «crazy». Що стосується останніх, то вони призначені виключно для короткочасного носіння і мають нульові діоптрії. Котячі зіниці — це саме ці лінзи. Вони ніяк не впливають на зір, а потрібні для того, щоб виділятися в нічному клубі та інших місцях. Найчастіше їх купують люди, які люблять перебувати в центрі уваги.

Відтіночні лінзи, які ще називають тонованими, можуть бути як без діоптрій, так і з ними. Головна їхня відмінна риса — слабкий колір і прозорість. Такі лінзи потрібні для того, щоб створити декоративний ефект, а так само коригувати зір. Завдяки легкому відтінку можна перетворити сірувато-зелені очі в смарагдові, а блакитні — в бірюзові.

Звичайні кольорові контактні лінзи мають величезний набір функцій. Радикально змінити колір очей — це їм дійсно під силу. Відтінчоним контактним лінзам таке точно не під силу. Малюнок очного ірису практично непрозорий, а це означає те, що навіть самі темні очі можна перетворити в яскраво-блакитні. Є безліч захворювань, при яких носити кольорові лінзи потрібно обов’язково. Світлобоязнь — найпоширеніше захворювання такого плану