Засоби по догляду за волоссям

Зараз вже важко повірити в те, що ще недавно (буквально кілька десятків років тому) наші бабусі, та й дідусі теж, мили голову звичайним милом. Але часи змінюються. І сьогодні майже у кожної жінки є дуже багато різних пляшечок і баночок, які призначені для догляду за волоссям. Спробуємо визначити, які засоби по догляду за волоссям в дійсності нам потрібні?

До речі, в інтернет-магазині Beauty Cosmetics Shop ви можете придбати високоякісні засоби по догляду за волоссям за привабливими цінами.

засоби для волосся

Шампунь

Хороший шампунь — це необов’язково дорогий засіб для миття волосся. Його призначення — дбайливо видалити всілякі забруднення з нашого волосся. Тому найоптимальнішим в застосуванні для більшості жінок стане рН-нейтральний м’який шампунь. При покупці шампуня слід враховувати структуру волосся. Якщо волосся жирне, краще всього вибирати прозорі шампуні з мінімумом допоміжних речовин. Для сухого і (або) кучерявого волосся — шампуні, збагачені зволожуючими компонентами.

Кондиціонер, який потребує змивання

Кондиціонер для волосся також є одним з важливих елементів серед засобів по догляду за волоссям. Особливо корисно його використовувати жінкам, які дуже часто користуються фарбою для волосся, регулярно роблять хімічну завивку, або ж від природи мають сухе волосся. Він ефективно доповнює дію шампуню, захищаючи волосся від впливів зовнішнього агресивного середовища.

Бальзам, який потребує змивання

здорове волоссяДуже часто, при виборі бальзаму або кондиціонеру для волосся, відбувається плутанина і виникає закономірне питання — чим один відрізняється від іншого? Відповідь досить проста: кондиціонер використовується для захисту волосся, а бальзам — для його живлення, так як в ньому містяться білки,олії, мінерали та протеїни.

Кондиціонери і бальзами, які не потребують змивання

Прекрасними і зручними засобами, які відносяться до програми експрес-догляду, є бальзами та кондиціонери, які не вимагають змивання і наносяться на волосся відразу після миття і перед розчісуванням волосся. Поєднують в собі якості засобів по догляду та стайлінгу. Як правило, вони складаються із звичайних компонентів бальзаму або кондиціонеру, в які додані речовини, які здатні випаровуватися, забезпечуючи легкий розподіл засобу.

Маски для волосся

засоби для волоссяЩе одним, не менш ефективний засіб по догляду за волоссям є маски для волосся. Їх застосовують з лікувальними, поживними або загальнозміцнюючими цілями. Маски помітно покращують стан волосся, а також полегшують його укладання. При виборі маски слід виходити від індивідуальних вимог вашого волосся. Сильно пошкоджене волосся вимагає лікуючих масок, відносно здорове волосся — масок, які надають волоссю блиск і гладкість.