Засоби омолодження

Не секрет, що будь-яка жінка (як, втім, і багато чоловіків) хоче якомога довше залишатися молодою і привабливою. Стовідсоткового засобу «зупинити час» і залишатися завжди двадцятирічною досі не винайшли. Внутрішня краса і молодість душі позитивно характеризують людину, але багатьом хотілося б і зовні виглядати молодо. Людина намагається знайти «еліксир молодості», розвиваючи різні галузі знання: хірургію, фармакологію, езотерику, захоплюючись йогою, спортом, здоровим харчуванням, використовуючи спеціальну косметику і лікарські препарати. Всі ці засоби добре себе зарекомендували. Поговоримо про них докладніше.

Без названияБудь — який центр омолодження запропонує безліч процедур по збереженню тонусу обличчя і тіла. Це і лазерна косметологія (лазерне шліфування шкіри), фотоомолодження, безопераційна підтяжка шкіри обличчя, шиї, стегон, живота. Непогано зарекомендували себе фізіотерапевтичні процедури.

Багато чули про переваги і недоліки пластичної хірургії. Незважаючи на весь негатив, яким періодично насичені спеціальні репортажі в засобах масової інформації, пластична хірургія досить розвинена. Це найрадикальніший спосіб «розпрощатися» з недоліками зовнішності. Погодьтеся, зморшки і складки на обличчі і повіках виглядають непривабливо і відразу видають вік людини. Те ж саме можна сказати і про жирові складки на талії, целюліт та інших атрибути віку, захворювань і наслідків не зовсім здорового способу життя. Крім негативних відгуків, є і позитивні.

Для жінок і чоловіків після 40 — ка років сучасна індустрія краси пропонує комплексну програму: блефаропластика верхньої і нижньої повіки, контурна пластика в районі щік і скул, нетравматична підтяжка брів, курс лазерного пілінгу, ультразвукової ліфтинг обличчя. Після 50 — ти років програма повинна бути дещо іншою: тут вже знадобиться підтяжка нижньої зони обличчя (підборіддя і шиї), ліквідація глибоких складок, лазерне шліфування обличчя, шиї, області декольте.

Але найголовніші засоби, які повинні супроводжувати вас протягом усього життя — це посмішка і гарний настрій! Позитивний настрій, заняття спортом, дотримання режиму харчування плюс любов і доброта дозволять довше залишатися привабливою, а значить — молодою.