Засоби для змивання водостійкої туші

Всі ми знаємо, що змивання макіяжу є найбільш важливим заходом перед сном. Ретельне очищення обличчя та очей регенерує шкіру, насичує кров киснем і дарує відпочинок. Однак, якщо вії були нафарбовані водостійкою тушшю, часто змити туш не так просто, як хотілося б. Що використовувати для зняття макіяжу, щоб видалити водостійку туш швидко і без роздратування чутливої шкіри? 

demakiyazh-1Водостійка туш має багато переваг. Вона дозволяє мати ідеальний макіяж очей протягом напруженого дня. Водостійка туш підходить для підкреслення вій, навіть коли ви плануєте цілий ряд заходів — відвідування тренажерного залу, пробіжка або прийняття сонячних ванн. Однак часто ввечері дуже важко позбутися залишків такої туші, і іноді це збиває з пантелику. Через особливу чутливість очей дуже важливо використовувати ефективні засоби для очищення, які не вимагають повторного розтирання і не викликають роздратування. Деякі косметичні засоби ефективно змивають водостійку туш з вій.

Зверніть увагу, що снятие макияжа — це досить важлива процедура, тож не слід спішити з вибором засобу для зняття макіяжу.

Рідина для зняття макіяжу

Найбільш часто жінки використовують для догляду за шкірою обличчя та області навколо очей рідину для зняття макіяжу. Такий продукт пропонують практично всі компанії, що виробляють косметичні засоби. Рідина для зняття макіяжу ідеально підходить для очищення обличчя, але для водостійкої туші краще використовувати двофазну рідину. Як правило, в прозорій пляшці, ви можете побачити два компонента різної консистенції. Перед використанням потрібно добре струснути флакон, щоб рідини змішалися. Якщо вам подобаються засоби для зняття макіяжу з трохи густою консистенцією, ви можете вибрати молочко. Воно має багатшу структуру, тому при видаленні макіяжу проникає глибоко в шкіру. З цієї причини, продукт повинен бути обраний відповідно до вашого типу шкіри.

Міцелярна вода та натуральні олії

Великою перевагою міцелярної води є особливо ефективне очищення шкіри обличчя, так як вона не порушує її тонкий, природний захисний бар’єр. Міцелярна вода особливо добре підходить для людей з чутливою і схильною до подразнення шкірою, для яких класичні косметичні засоби можуть бути дуже агресивним.

Також для видалення макіяжу підходять натуральні олії, наприклад, мигдальна або лляна. Вони прекрасно розчиняють залишки макіяжу, безпечні для очей і містять вітаміни і поживні речовини для зволоження і розгладження шкіри.