Засмагаємо в солярії ефективно і безпечно

В даний час рівна бронзова засмага користується особливою популярністю. А тому з настанням весни все більш популярним місцем, куди йдуть багато представниць прекрасної статі, стає солярій. Проте одного лише обладнання недостатньо. Необхідно слідувати деяким нескладним правилам. У такому випадку процедура не заподіє шкоди вашому здоров’ю, і ваш загар буде полонити погляди оточуючих.

blog_issue_25482_1272296947Що потрібно знати?

 
Солярій дає прекрасну можливість підготувати шкіру до літнього сезону, а також підтримувати гарну засмагу протягом усього року. Але відвідувати його не рекомендується особам, що не досягли шістнадцяти років. Також в солярії необхідно використовувати спеціальні окуляри. Вони захищають рогівку ока від опіків. Оберігати потрібно не тільки очі, але й волосся. Захисту також потребують і губи. Щоб запобігти передчасному старінню шкіри і захистити її, варто використовувати професійну косметику, призначену спеціально для солярію. Між сеансами повинен бути проміжок не менше одного дня.

Як правило, солярії працюють при салонах краси, що пропонують широкий спектр послуг.

Не варто робити пілінги перед походом у солярій. Разом з тим відлущити шкіру м’яким скрабом було б вельми корисно. Безпосередньо перед сеансом не рекомендується приймати душ або відвідувати сауну. Так з шкіри змивається природний захисний шар і підвищується ймовірність опіку. Не користуйтеся косметикою і парфумами. Це може спровокувати появу пігментних плям і роздратування.