Засмагаємо без наслідків для здоров’я

З появою перших променів сонця кожна з жінок задається одним і тим же питанням: «Чи варто засмагати чи ні?». Вважається, що засмагла шкіра виглядає більш доглянутою і естетичною, навіть целюліт на ній не такий помітний. Дерматологи відзначають сприятливий вплив сонячних променів на проблемні ділянки шкіри, а саме, при захворюваннях: нейродерміт, псоріаз і екзема. Алергічні висипання, прищі і пігментні плями можна приховати під засмагою.

dlya-zagara-2Проведені медичні дослідження також встановили корисний вплив сонця на здоров’я людини. Під час прийняття «сонячних ванн», відбувається вироблення вітаміну D3 ( «гормону сонця»), що підвищує загальний тонус організму і опірність до інфекцій.

Однак поряд з перерахованими перевагами є і ряд серйозних застережень до перебування під палючим сонцем. Зловживання ультрафіолетом запускає в організмі механізм фотостаріння. Шкіра зневоднюється ы втрачає еластичність. Як результат, на ній можуть з’явитися дрібні небажані зморшки. Під впливом весняного та літнього сонечка на обличчі багатьох панянок виступають веснянки. Надлишок сонця може спровокувати активацію деяких «дрімаючих» в організмі вірусів, наприклад, вірус герпесу або паппіломи людини, що призведе до зниження імунної системи.

Варто також відмітити, що по ссылке ви можете придбати якісні сонцезахисні креми для дітей за вигідними цінами.

Щоб уникнути подібних неприємностей, треба підготувати шкіру і пам’ятати золоте правило про те, що все добре в міру.

Засмагати найкраще в ранковий або вечірній час, уникаючи тривалого знаходження на вулиці з одинадцятої до третьої години. Жінкам, які мають від природи світлу шкіру, бажано знаходиться під прямими променями сонця не більше 20 хвилин в день, для початку. Смагляві жінки можуть дозволити собі і до 40 хвилин в перший день. Залежно від типу шкіри треба підібрати сонцезахисний крем і наносити його перед кожним виходом з дому.

У літній період треба збільшити споживання помідор, паприки і кавунів. Вони багаті лікопеном — пігментом, який стимулює вироблення меланіну, який відповідає за бронзовий відтінок шкіри. Також потрібно включити в свій раціон салати з морквою. Та й взагалі варто їсти побільше овочів і фруктів.

Відпочивайте із задоволенням! Сонце в помірних кількостях не просто корисне, а необхідне!