Зарядка для новонародженого

Нарешті довгоочікуваний малюк з’явився на світ. На перший погляд, він здається таким беззахисним і слабким, що молодій мамі навіть страшно брати його на руки, а що вже говорити про масаж або вправи. Однак, це не так, звичайно, малюк не такий слабкий, як здається мамі, і він потребує загального фізичного розвитку.

 

zaryadka_dlya_novorozhdennyh_0Для зміцнення здоров’я і фізичного стану дитини, її необхідно постійно брати на руки. При цьому, краще буде, якщо малюк одягнений в легкий одяг або зовсім буде голенький. Фахівці вважають, що якщо двомісячна дитина погано тримає голову, то це наслідок того, що її рідко беруть на руки.

Найефективнішою зарядкою є та, коли дитина знаходиться на руках у дорослого. При цьому, важливо не просто сидіти з малюком на дивані, а саме займатися своїми повсякденними справами, наприклад, поливати квіти, витирати пил, розбирати речі в шафі та інше. За допомогою подібного навантаження малюкові доводиться напружувати м’язи, що благотворно позначається на його фізичному розвитку. Крім того, мама сама отримує прекрасну зарядку для себе.

Все, що дорослі роблять з малюком сприятливо позначається на його здоров’ї: сповивання, гігієнічні процедури, купання, пощипування, переодягання, обійми та інше. Однак, дитині, як і всім нам, потрібен час на особистий простір. Для цього, нехай малюк під наглядом дорослого самостійно полежить в кріслі або на дивані, а ручки і ніжки новонародженого будуть у вільному русі.