Зарядка для лінивих

Єдине, що тримає багатьох людей на дивані біля телевізора, зупиняючи їх кожен раз, як тільки вони зберуться відвідати спортзал або фітнес-центр, це звичайна лінь. Напевно у багатьох з них знайдеться тисяча причин, щоб не відвідувати ці заклади.

 

 

Фахівці фітнесу подумали і про таких людей. Вони приготували для них самі нескладні завдання, якими можна займатися вдома навіть не встаючи з ліжка. До такої групи ледачих занять відноситься, наприклад, вправа для підтримки м’язів преса. Її можна робити, поєднуючи з нескладним заняттям. Наприклад, читати журнал або переглядати телевізор.

 

 

image_623

Виконувати вправу треба в такий спосіб. Сідаєш на підлогу, злегка спершись на диван або стіну, при цьому спина залишається прямою. Руки опускаються уздовж тулуба і впираються в підлогу. Одну ногу повільно підніміть на 10-15 см і злегка простягніть від себя.Другая нога, зігнута в коліні, трішечки піднята. Тепер ногу, яка була витягнута, підніміть ще на 5 см, зафіксуйте її і утримуєте в даному положенні деякий час. Потім зафіксовану ногу підніміть ще вище, приблизно на 5 см і утримуйте на такому рівні. Потім нога повертається в початкове положення і утримується на вазі, при цьому не торкаючись підлоги. Цю вправу потрібно виконувати поспіль кілька разів, не забуваючи змінювати ногу. Оптимальна кількість виконання вправ — 15 разів.

 

 

Також в системі ледачих виконується ще одна вправа, широко відома під назвою. «Велосипед». У кого виникне бажання злегка потренувати прес і накачати м’язи ніг, буде корисно «покрутити педалі», заодно підбадьоритися рано вранці. А також зробити вправи для спини, наприклад, вправи при сколіозі.

 

 

Зараз вам буде запропонована зарядка для ледачих, яка виконується вранці в ліжку. Хоча її можна робити не тільки лежачи в ліжку рано вранці, а в будь-який вільний час і не тільки на ліжку, але і на підлозі і на дивані.

 

 

Лежачи на спині витягнуть руки і розташуйте з боків або підкладіть під голову. Повільно піднімаємо ліву ногу, потім повільно опускаємо. Потім піднімаємо праву ногу. Виконайте по 10-12 разів, не забуваючи міняти ногу.

 

 

Лежачи на боці піднімаємо ліву ногу вгору, потім опускаємо. Потім повертаємося на інший бік і продовжуємо виконувати завдання правою ногою. Так виконуємо по 10-12 разів.

 

 

Лежачи на спині витягуємо руки уздовж боків. Піднімаємо ноги вгору. і крутимо ними, зображуючи їзду на велосипеді. Крутите не перестаючи протягом 2 хвилин.

 

 

Лежачи на спині руки підніміть прямо. Починайте ними обертальні рухи у внутрішню сторону, а потім в зовнішню. Виконуйте по 12-15 раз в різні боки.

 

 

Сидячи Зігніть руки в ліктях і розкиньте в сторони. Крутітьтулубом вліво-вправо. Виконайте по 12 раз в кожну сторону.

 

 

Сидячи руки витягнуть в різні боки, виробляйте ними обертання вперед, а потім назад. Обертальні рухи виконайте по 10-12 разів.

 

 

Ну, ось і все.