Заняття в басейні для схуднення: як правильно тренуватися?

Якщо людина поставила собі за мету схуднути, то вона буде використовувати для цього всі можливі заходи. Однією з найбільш ефективних практик схуднення є заняття в басейні, які зміцнюють організм і дозволяють позбутися від зайвих кілограмів, щоб фігура виглядала гідно.

cheredute-zanjatija-s-plavanem-696x464Важливо і те, що займаючись в басейні, ви проводите щадний режим тренувань. При цьому зниження ваги людини при знаходженні в басейні відбувається завдяки тому, що вода володіє підйомною силою, а це, у свою чергу, знижує навантаження на суглоби людини в кілька разів.

При заняттях плаванням ми можемо поправити поставу і вирішити інші проблеми зі спиною. Якщо тренуватися правильно і регулярно, можна досягти дуже хорошої постави і перестати думати про розтягнення. Розглянемо важливі переваги водних процедур і дізнаємося, як їх можна використовувати для цілей схуднення.

Перш за все, варто зауважити, що тренування повинні бути якісними і проводити їх треба не менше, ніж декілька разів на тиждень. Невірно вважати, що приходячи в басейн для схуднення, ви зможете швидко і без проблем скинути вагу, займаючись нерегулярно і протягом дуже нетривалого часу.

Звичайно, сам процес плавання підходить для зниження ваги, як ніщо інше, але займатися потрібно правильно і постійно прагнути до своєї мети. Варто зазначити, що тільки 300 калорій ви витратите за одну годину лише для можливості утримати своє тіло на водній поверхні, тим не менш, це справедливо лише для натуральних водойм, таких як озера і річки, так як морська вода буде сама тримати тіло людини, що , звичайно ж, знизить витрату ваших калорій.

Щоб отримати найкращий результат від схуднення і бачити його через кілька занять, слід робити якомога більше рухів, перебуваючи у воді, в цьому випадку одна година плавання дозволить вам розпрощатися приблизно з 1300 калоріями, звичайно, точну цифру назвати не можна, так як це залежить від інтенсивності занять. При недостатньому навантаженні при заняттях в басейні, ефективність може знижуватися, а іноді і мати негативний результат, так як сприятиме поліпшенню апетиту.

При бажанні схуднути, заняття в басейні повинні проводитися не менше трьох разів на тиждень, а одне тренування повинно тривати від 60 хвилин. Разом з тим, ви не повинні різко знижувати споживані з їжею калорії, їх обсяг повинен становити приблизно 1400 кКал.

Найефективніша вправа — це звичайне плавання, але краще застосовувати різні стилі — брас, батерфляй, кроль. Такі тренування набагато дієвіші, ніж інші навантаження, але занадто швидкого ефекту очікувати також не варто, важлива регулярність занять і поступове збільшення силових навантажень.