Заняття спортом для дітей

Як починаються великі рекорди і з’являються гучні імена в спорті? Часом досить буденно і прозаїчно. Батьки ведуть малюка на заняття спортом, щоб зміцнити здоров’я та імунітет. Всі знають, що загартовування, водні процедури, басейн, спортивні заняття для дітей допомагають зміцнити організм малюка, змоделювати гарну поставу і фігуру на багато років.

JKOvBRVqa8gВажливо, що заняття спортом для дітей допомагають впоратися з такими проблемами як надмірна вага, плоскостопість, недостатній фізичний розвиток. Спорт і фізкультура коригують поведінку дитини, йде налагодження режиму дня, малюк стає спокійнішим і врівноваженішим.

Як привчати дітей до спорту та здорового способу життя?

Зараз доступно багато дитячих секцій. Не треба намагатися охопити все, записавши дитину в різні секції. Придивіться до своєї дитини, що їй більше подобається? Стрибати, бігати, лазити! Такій дитині підійде акробатика та гімнастика. Якщо дитині подобаються логічні ребуси, настільні ігри, то їй підійде секція фехтування або шахи.

Для любителів командних ігор цікавими будуть хокей, футбол та волейбол. Для індивідуалістів – карате, таеквондо або самбо. Вибір спортивних секцій і занять широкий. Для тих, хто поки не визначився, можна зупинитися на оздоровчих групах і басейні.

З якого віку дітей можна віддавати в спорт?

В художню гімнастику можна віддавати дитину з 3-х до 7-ми років, карате підходить для дітей від 4-х років, а футбол та хокей з 4-5-ти років.

Спортивні заняття для дітей повинні проводить досвідчені тренери. Невеликі групи дозволяють врахувати індивідуальні особливості вашої дитини, знайти до неї підхід, допомогти виявити і вирішити її проблему.

Оздоровчі групи для дітей зазвичай розраховані на будь-який рівень підготовки. Заняття спортом проходять динамічно, цікаво і дарують дітям гарний настрій. Згодом юні спортсмени починають брати участь у різних змаганнях. Це теж допомагає формуванню характеру дитини, як особистості. Такі дітки здорові, рухливі і впевнені в собі.

І остання порада! Пам’ятайте, що ваша дитина – це не ви. У неї свої здібності, смаки і характер, те, що подобається вам, може зовсім не підійти вашій дитині. Поважайте її вибір.