Закохатися у власного чоловіка

Ми звикаємо до чоловіків, як до нового дивану: спочатку він викликає наше захоплення, ми здуваємо з нього порошинки, потім кидаємо на нього старий плед. Він перестає викликати у нас якісь емоції. І навіть іноді починаємо мріяти про новий, щоб оновити обстановку. Звичайно, все це перебільшено. І наші чоловіки, звичайно ж, не стають диванами. От тільки наші почуття немов кудись зникають, стираються рутиною повсякденності. І ми вже бачимо не божий задум, а недоліки виховання. Це чоловік не вміє, тут він чинить не так… Чи не час зупинитися? Адже це він, єдиний, неповторний, вибраний одного разу і назавжди, і іншого не треба. Від перерахунку недоліків виховання, критики манер і життєвих принципів так недалеко і залишитися без чоловіка. На секунду уявіть, що його немає у вашому житті… Чому ми починаємо цінувати тільки те, що втрачаємо? Любіть чоловіка сьогодні.

0b930326ccfa246ca12e461e29fe3a74_XLЯк не впасти в крайність? Знову закохатися у власного чоловіка? Оживити колишні почуття, надати відносинам забуту гостроту. Випробувати знову боязке хвилювання від його дотику, радість пізнавання, пристрасть і ніжність рідних обіймів?

Варто звернутися до спогадів, пожвавивши в пам’яті все хороше, що було пережито разом. Перші побачення, спільні прогулянки, пустощі і божевілля, улюблена мелодія, яка пробуджує приємні спогади про минуле, улюблений фільм, перша спільна відпустка… У кожної сімейної пари знайдеться «скринька» таких скарбів. Не треба тільки ховати її занадто далеко в куточки пам’яті. Які почуття ви відчували, переживаючи ці моменти? Згадайте, чому з мільйонів інших чоловіків ви вибрали саме його, свого чоловіка?

Що змінилося зараз? Він став менш привабливим? Або він погладшав і вже не викликаєте у вас романтичних почуттів? Коли ви останній раз цікавилися, що відбувається в його житті, що його хвилює і тривожить? Чоловік не такий ніжний, як раніше? Постарайтеся поговорити з ним відверто, без докорів і критики. Нагадайте, яким пристрасним і уважним він був раніше. Що зараз стало не так? Може, йому щось не подобається? Постарайтеся з’ясувати, що саме. Адже ніколи не пізно все змінити. Чи настав час внести поправки в сценарій, спробувати щось нове, втілити таємні мрії?

Привнести свіжий струмінь у стосунки, що стали такими звичними, допоможе якесь нове спільне заняття. Постарайтеся підібрати таке, щоб воно було цікаво вам обом. Нові враження і переживання додадуть гостроти, допоможуть побачити в чоловікові того чоловіка, якого ви колись полюбили, вибрали і любите досі.

Вийти заміж набагато простіше, ніж зберегти шлюб, зберегти теплоту відносин – це мистецтво, яким жінка повинна володіти досконало.