Зайва вага: причини

Ми живемо в світі прогресивних технологій, фаст-фуду і неухильно наростаючої автомобілізації населення. Ми все менше рухаємося, менше користуємося громадським транспортом і живемо в постійному стресі. Робота і дорога додому стала віднімати у нас весь вільний час, і по дорозі додому ми все частіше заглядаємо в супермаркет і купуємо напівфабрикати, щоб перекусити на швидку руку. І така ненависна зайва вага не змусить себе чекати при такому способі життя.

120333007152f23b1138a706.84418010_articles_main_bigВарто тільки задуматися про те, що всього лише 1% населення страждає ожирінням, як спадковою хворобою. Решта 99% просто ведуть неправильний спосіб життя.

Причиною виникнення зайвої ваги, зазвичай є психологічний стрес. Завантаженість на роботі, сімейні турботи, міський клімат, і ось наш настрій зіпсовано, ми постійно агресивні і заїдаємо все це солодкими тістечками і жирними соусами до смаженої їжі. Як наслідок наростання жирового прошарку в непотрібних місцях.

Причиною зайвої ваги може стати гормональне порушення, порушення обміну речовин. Поїдаючи жмені різних лікарських засобів, ми, як правило, забуваємо про правильне харчування. Побічними діями багатьох медичних препаратів є набір зайвої ваги. Тому слід не тільки збалансовано харчуватися, але і більше рухатися.

Багато жінок, які переступили поріг 35 річчя починають набирати вагу, незалежно від способу життя. В цьому випадку слід звернутися до гінеколога і здати всі необхідні аналізи. Адже багато порушень в роботі жіночих статевих органів і гормонів є причинами набору зайвої ваги.

В даний час дуже багато дітей дошкільного віку і підлітків страждають ожирінням. Все частіше мами проводять вихідні з дітьми в розважальних центрах або в закладах швидкого харчування. При цьому діти перестали гуляти на вулиці, адже практично в кожній родині є комп’ютер з новітніми іграми, приставки та різноманітні гаджети. В основному саме це і є причинами дитячого ожиріння.