Зайва вага? Фітнес проти!

Фітнес для жінок відрізняється від чоловічого щадним режимом тренувань. Цей вид оздоровлення іменують ще вправами для лінивих: так звані пасивні тренажери працюють за нас, позбавляючи від надмірних фізичних навантажень.

aerobikaАле кілограми реально відлітають! Причому не повертаються з доважком, як відбувається, коли закінчуєш сидіти на жорсткій дієті. Зрозуміло, для такого результату необхідно займатися багато, регулярно і з задоволенням.

Останнє неминуче: процес набуття стрункості, гнучкості, спокусливих форм супроводжується м’язовою радістю. Заодно приходиш в захват від того, що забуваєш про звичні болячки. Кудись діваються всі стреси, роздратування і тривоги – незмінні супутники людини ХХІ століття, а також комплекси і низька самооцінка. Фітнес для жінок змушує полюбити себе!

Тренування доступні представницям прекрасної статі незалежно від віку, комплекції і стану здоров’я. Навіть вагітним не протипоказані, надаючи благотворний вплив на організм матері, і на нормальний розвиток ембріона.

Зверніть увагу також, що на сайті topgoods.com.ua/category/sportivnye-braslety/ ви можете придбати сучасні якісні спортивні браслети швидко та вигідно!

Ще один «побічний ефект» від занять полягає в тому, що в доброзичливій атмосфері фітнес-клубу жінки розширюють коло спілкування, заводять нових подруг.

Якщо жіночий фітнес все-таки праця, і зовсім не легка, то зумба скоріше розвага. Ідея поєднання на перший погляд непоєднуваного: фітнес-тренувань і латиноамериканських ритмів – прийшла в голову колумбійському хореографу Альберто Пересу. Нова методика почала стрімко завойовувати світ.

У зумбі природно і елегантно зливаються воєдино кардіонагрузки (аеробні), силові (анаеробні) та інтервальні. Тобто однаково енергійно тренуються серце, м’язи та спалюється жир. При цьому хореографічні таланти для занять не потрібні. Особливо полюбила новинку молодь, яка не дуже любить монотонні рухи. Не тренування, а щось середнє між дружньою вечіркою та дискотекою! І худнеш, і оздоровлюєшся, і танцювати вчишся, і настрій відмінний.

Гіподинамія «садить» серце, змушує скрипіти суглоби, веде до ожиріння. Ну, не бігаємо ми ні за мамонтом, ні від шаблезубого тигра! Зате можемо прийти у фітнес-клуб, де до наших послуг йога і східний танець, шейпінг і пілатес, аеробіка і зумба.