Загальна інформація про гімнастику для очей

Наш зоровий аналізатор забезпечує нам сприйняття понад 90 відсотків всієї засвоєної інформації. Недооцінити якість і гостроту зору неможливо. Через неправильний спосіб життя, генетичну схильность і сотні інших факторів наш зір з часом може ослабнути.

glaznaya_gimnastikaНе спишіть впадати у відчай: цілком можливо, що оправа для окулярів так і не прикрасить ваш ніс. Зір можна спробувати зберегти або повернути йому колишню гостроту не вдаючись до коригувальних лінз або дорогих операцій. Від вас буде потрібно лише бажання і наполегливість.

Око — складний за будовою орган, щомиті здійснює мікрорухи, які і відповідають за чіткість зображення. Нерухомість очей неможлива апріорі і досягається лише за допомогою спеціальних пристроїв в процесі діагностики різних очних захворювань. І коли цей стан досягається, з’ясовується, що предмети втрачають свою чіткість — нерухоме очне яблуко не виконує свою пряму функцію.

За всі різноманітні рухи наших очей  відповідають лише 12 м’язів. Саме їх стан і впливає на загальну працездатність зорового аналізатора. Гімнастика для очей, як і будь-який інший вид гімнастики, має акумулятивний характер: ефект буде помітний лише після певного проміжку часу. Сутність гімнастики для очей проста: розслабити ті м’язи, які піддаються найбільшій напрузі під час повсякденної роботи, і привести в тонус ті, якими ми користуємося найменше. Саме таким чином і здійснюється профілактика перенапруження очей.

Існує безліч видів лікувальної гімнастики для очей, опис якої можна знайти в просторах інтернет-мережі. Важливо винести, що гімнастика для програміста і водія автобуса несуттєво, але все ж буде відрізнятися. Не менш важливо проконсультуватися з офтальмологом і привести в порядок режим харчування.