Догляд за волоссям в осінньо-зимовий період

Осінь і зима – важкий час для волосся. Воно піддається впливу холоду, різким перепадам температур, які негативно впливають на їх стан. Ви повинні пам’ятати, що найкраще рішення уникнути шкідливих факторів, це носити капелюхи або шапки.

1383928390_zimaПриховане під шапкою волосся буде захищене від холоду та вітру. Якщо волосся виглядає недоглянутим, то жодна зачіска це не приховає. Якщо вам не подобаються головні убори, то потрібно додатково піклуватися про своє волосся і змінити косметику для щоденного догляду.

Осінньо-зимовий період – це ідеальний час для інтенсивного догляду за волоссям. Таким чином, можна захистити волосся від впливу несприятливих погодних умов. Ідеально буде використовувати маски і кондиціонери з поживними речовинами. Якщо ви не маєте страх перед силіконами, то знайте, що вони можуть давати волоссю додатковий рівень захисту. В результаті, ваші локони будуть більш стійкими до холоду, вітру та механічних пошкоджень.

Маски можна успішно використовувати в домашніх умовах з різними типами волосся. Відповідна косметика живить і захищає від зовнішніх факторів. Вона робить волосся гладкими і блискучими. Регулярне використання покращує зовнішній вигляд і стан волосся. Відновлювальні маски призначені для ламкого волосся. Така косметика робить позитивний вплив на їх стан, змушуючи локони бути стійкими до пошкоджень та погодних умов.

Маски на основі олій бамбука і авокадо є інтенсивними регенеруючими масками для волосся. Вони добре справляються зі зволоженням і живленням волосся, тому локони виглядають гладкими і здоровим. Ідеально підходить для використання протягом кількох хвилин або протягом тривалого часу.

Низькі температури, вітер, сніг або дощ надають згубний вплив на кінчики волосся. Без адекватного захисту воно швидко стає зневодненим, і виглядає гірше, ніж зазвичай. Восени і взимку слід звернути особливу увагу на захист кінчиків волосся. Не допускайте надмірної втрати вологи, і крім того захищайте від механічних і термічних ушкоджень.

Олії для захисту волосся, як правило, мають приємний аромат. Вони добре підходять для сухого волосся, яке потребує додаткового зволоження і живлення. Олії згладжують кінчики і роблять їх більш дисциплінованими і блискучими.