За якими параметрами варто вибирати колонки?

Музика супроводжує людину з самого дитинства. Це дивовижне мистецтво, що дозволяє дати відпочинок душі в будь-який момент протягом усього життя. Сьогодні немає необхідності відвідувати концертний зал кожен раз, коли хочеться послухати хорошу музику. Мало того, невеликі вечірки можна проводити в аудиторії, класі або квартирі, використовуючи якісні колонки для відтворення оригінального звучання.

00sНа що звернути увагу?

Не секрет, що, починаючи вибирати товар, можна ненавмисно придбати непотрібну річ або невідповідної якості. Вся справа в нав’язливій рекламі. Великий вибір, гарне фото, і дуже легко забути про важливі параметри. Тому краще користуватися перевіреним алгоритмом:

 

  • Якість звучання. Чисті високі звуки, міць басів і витонченість середнього регістра — відмінний показник.
  • Надійність. Варто купувати продукцію перевірених виробників. Необов’язково європейські чи японські бренди, серед китайських і корейських компаній з’явилися гідні варіанти. Але обов’язково купувати в представництві, з наявністю терміну гарантії і ремонтного сервісу.
  • Спосіб використання. Нові моделі відрізняються компактністю і універсальністю. Якщо мова не йде про великі вечірки, достатньо буде придбати компактну портативну колонку, що займає мінімум місця і виконує свої функції, як в стаціонарному варіанті, так і переносному. Деякі колонки досягають обсягів кубика з ребром 5-7 см, але успішно видають звук пристойної якості, достатньої гучності як на підвіконні, так і в кишені.
  • Зручність. Хороший звук сьогодні — не єдина вимога. Сучасні технології дозволяють підключення карт пам’яті для самостійного відтворення, роботу з різними обладнанням, від професійної апаратури до звичайного мобільного телефону. Крім кабелю для живлення використовуються акумулятори, що дозволяють пристрою активно працювати по половині доби. Bluetooth дозволяє пересуватися вільно, а віддалене управління спокійно працювати з настройками.
  • Зовнішній вигляд. Форму колонки, забарвлення варто теж вибирати обачно. Вона для кишені, є зручне місце в авто або відділення на полиці? Краще вибрати помітний колір, щоб не втратити її в поході або колір, який відповідний до дизайну кабінету? Ідеально перевірити розміри ніші перед покупкою.

Спокійніше робити покупку в інтернеті. На сайті офіційного представництва можна неспішно вибрати ідеальний варіант, точно визначити потрібну модель і навіть дочекатися хороших знижок або акцій. Точний, докладний опис, можливість онлайн оплати і замовлення доставки заощадить час на більш детальне вивчення і ретельний вибір покупки, яка без сумніву незабаром стане улюбленою.