За якими параметрами потрібно вибирати жіночі колготки?

Кожна представниця прекрасної статі рано чи пізно задається питанням: «Як правильно вибрати колготки?». Адже серед існуючого різноманіття необхідно вибрати відповідну модель виробу. 

rajstopy-cienkie-wzor-puntina-6600Вибір жіночих колготок необхідно здійснювати, виходячи з таких параметрів:

— щільність;
— розмірний ряд;
— склад матеріалу;
— колір і сполучуваність з одягом.

Вибір колготок за щільністю

Щільність колготок вимірюється в DEN, за допомогою даної одиниці вимірювання можна визначити скільки грам важить 9 км нитки. Необхідно просто зрозуміти, що чим більший показник DEN, тим щільніші колготки. Вибір жіночих колготок за щільністю необхідно здійснювати в залежності від сезону року:

— Літо. У теплу пору року колготки є атрибутом офісних співробітників, або тих, хто некомфортно почуває себе з голими ногами. Щоб мінімізувати присутність додаткового одягу в літній період, можна використовувати колготки щільністю в 5-10 DEN — вони дуже легкі. 15-20 DEN — це оптимальний варіант, універсальний і міцний.

— Осінь-весна. Не слід вибирати легкі моделі і приносити своє здоров’я в жертву заради краси. Колготки щільністю в 40 DEN дозволять зберегти ноги в теплі, але при цьому виглядати привабливо.

— Зима. У холодну пору року необхідно вибирати товар щільністю від 50 DEN і вище, і Ви точно не замерзнете.

Прозорість жіночих колготок залежить не від щільності, як вважає багато хто. Параметр прозорості обумовлений складом нитки. Наприклад, в зимових моделях часто використовуються акрил або шерсть, так склад може вплинути на прозорість колготок.

Визначення та вибір розміру

Визначити відповідний розмір досить легко, розмірний ряд жіночих колготок складається з 5 варіантів. Найменший розмір вважається придатним для дівчат до 55 кг і ростом до 160 см. Збільште на плюс 10 і Ви отримаєте параметр наступного розміру. Найчастіше виробники надають розмірну сітку на упаковці, однак варто відштовхуватися від індивідуальних особливостей при виборі розміру.

Склад матеріалу

У складі жіночих колготок є лайкра, завдяки якій виріб не втрачає форму. Якщо вміст лайкри менше 10%, то вона є в складі пояса, надаючи йому гарну еластичність. Більш високий відсоток еластичності буває у моделей, що використовуються за медичним призначенням.

Вибір кольору і сполучуваність з одягом

Жіночі колготки виконують функцію аксесуара, який здатний доповнити і підкреслити образ. Тому вибирати колір виробу слід в залежності від того, з чим Ви збираєтеся його носити. Який колір слід вибрати для кращої сполучуваності з одягом?

— Чорний. Справжня класика. Підходить практично під будь-який одяг. Винятком є лише особисті переваги дівчат.

— Білий. Білі колготки — це не тільки вибір школярки. У нинішній час стильні образи дозволяють експериментувати і виражати свою індивідуальність. У білому кольорі варто вибирати більш щільні моделі.

— Тілесний. Універсальна класика, без недоліків. Головне, вибрати колір, який відповідатиме тону вашої шкіри. Контраст між тоном шкіри і кольором колготок може зіпсувати навіть самий продуманий образ.

— Колготки з візерунками — це прояв особистих переваг. Вибір за вами.

— Кольорові. Користуються особливою популярністю в останні кілька років. Вибір кольору залежить від образу.