За якими критеріями слід вибирати дитячий диван?

Коли дитині виповнюється 2-3 роки, батьки починають замислюватися про покупку дивана малюкові. Звичайно ж, він повинен бути красивим, а також мати насичений колір. Прекрасним вибором буде покупка дивана в формі тварини або машинки, на якому малюк буде гратися і в денний час доби. Але вибираючи диван малюкові, потрібно подбати також про його зручності і безпечність. Так як дитина в цьому віці досить рухлива і нерідко падає під час ігор, найкращим варіантом буде диван з округленими кутами і м’якими підлокітниками. Якщо ж купується диван з бортиками, необхідно переконатися в їх м’якості. Це дозволить захистити дитину від травм.

kak-vibrat-detskiy-divanБільш того, вибираючи спальне місце, краще віддати перевагу пружинним блокам, вони більш довговічні, в порівнянні з поролоном, не схильні до деформації і підтримують спинку дитини. Гарне спальне місце зазвичай складається з однієї цільної подушки без перепадів по висоті. Крім того, всі деталі дитячого дивана повинні бути виготовлені з екологічно чистих матеріалів, і не викликати алергії у дитини. Також потрібно звернути увагу на використовуваний барвник у складі оббивки дивана.

Занадто яскравий барвник зазвичай має невисоку якість і може швидко полиняти. Коли ж вибирається розкладний детский диван Дельфин, це придбання може прослужити багато років. Зазвичай такі диванчики можуть розкладатися до 2 метрів в довжину, причому бортики залишаються на місці, що захистить дитину від небажаних падінь. Крім того, внизу під диваном є досить містка ніша для зберігання іграшок або постільної білизни.

Дитячий розсувний диванчик може розкладатися в повноцінне односпальне місце для дорослої людини, але купуються такі моделі зазвичай для дітей 5-6 років. Вибір дивана має на увазі під собою вибір спального місця для дитини на кілька років. Тому поверхня його повинна бути пружною, збірка дивана обов’язково повинна бути якісною і мати міцний каркас. Після доставки дивана додому, замовник може зібрати його самостійно, так як в комплекті зазвичай присутня докладна інструкція по збірці. Якщо ж покупець не впевнений, що у нього вийде все зробити правильно, магазин може надати фахівця, який зробить все професійно.