За якими критеріями слід підбирати помічника у вигляді робота-пилососа?

Робот-пилосос на сьогоднішній день може сприйматися як бажаний аксесуар в домашній обстановці. До слова, є величезна безліч моделей подібних пристроїв, які покликані підтримувати чистоту і порядок в будинку без відома господаря. З іншого боку в такому розмаїтті можна загубитися, тому важливо врахувати кілька нюансів щодо вибору роботів-пилососів.

3497_1510830220Мабуть, в першу чергу ви повинні звернутися до технічних параметрів моделі, що сподобалася, так як ми говоримо про побутову техніку, у якій мають місце бути експлуатаційні характеристики. Згадайте, чи дивитеся ви на них у міру вибору холодильника, мультиварки або мікрохвильової печі? У ситуації з роботом-пилососом критерії вибору звичайно відрізняються. Для початку подивіться площу, для прибирання якої створена конкретна модель. Розрізняють декілька різновидів, так як це може бути робот, який справляється з прибиранням житлової площі до 40 метрів квадратних, тобто в умовах 100 метрів квадратних він буде неефективний. Відзначимо, що на сайті https://www.citrus.ua/robots-cleaners/ecovacs/ ви можете купити робот-пилосос за доступною ціною.

Цей показник практично завжди можна подивитися безпосередньо в технічній характеристиці, хоча при бажанні можна і самостійно прикинути це значення. Наприклад, береться показник часу роботи робота в хвилинному еквіваленті і віднімаєте 10. За підсумком отримуєте орієнтовну площу, для якої розумно купувати конкретний робот-пилосос. Другий аспект характеризується прохідністю. Здавалося б з першого погляду нюанс якийсь не особливо важливий. На практиці ж ви зрозумієте наскільки він є важливим.

Зрозумійте, від роботи пилососа буде мало користі за умови, якщо він застрягає буквально на кожному кроці. В середньому роботи-пилососи можуть справлятися з перешкодами у вигляді тих же порогів висотою до 2 сантиметрів, плюс мають властивість не плутатися в проводах. Третій аспект — режим м’якого дотику. На багатьох описуваних пристроях впроваджений підпружинений бампер, функція якого полягає в пом’якшенні удару в момент зіткнення зі стінкою, порогом, ніжкою стільця або столу. Якщо ж на підлозі крім іншого є вази або торшери, то краще віддати перевагу моделі з опцією м’якого дотику.