З якого віку віддавати дитину на танці? Частина 3

4. Діти 12 років і старше

sportivnye-balnye-tancyПо досягненні 12-річного і більш дорослого віку дорога в школу танців теж відкрита. Ніяких відчутних перешкод для осягнення танцювального мистецтва і майстерності бальних танців у цьому віці немає. Головне, щоб дитина був націлена добиватися результатів і рішуче йти до поставленої мети. Відвідуючи тренування, збудовані за чіткою, інтенсивною програмою, дитина зможе дуже швидко досягти високого рівня танців і відкрити перед собою безліч можливостей, наприклад, взяти участь у танцювальному конкурсі.

Резюмуючи все вищесказане, можна зробити один простий висновок: зайнятися танцями ніколи не пізно, в будь-якому віці і при будь-якому рівні підготовки, головне при цьому — бажання і любов до танців. Оптимальний вік для того, щоб почати навчатися — 6-8 років. Почавши займатися в такому юному віці і отримавши базові знання, можна значно розвинути свої навички, успішно застосовуючи їх у міру дорослішання. Це відмінна можливість перетворити хобі у професійну діяльність і кар’єру успішного танцюриста.

Враховуючи, що тіло малюків в цьому віці дуже гнучке та еластичне, навчання та виконання окремих вправ дається їм набагато легше, ніж дорослим, а набуті навички залишаються з ними на довго. Дуже дієвим і максимально результативним є поєднання занять бальними танцями із заняттями з хореографії: в ході них дитина вчиться правильно рухатися, зміцнює свої м’язи та гармонійно розвиває свою статуру. Все це допомагає їй і в успішному освоєнні бальних танців.

Спортивні бальні танці — неймовірно красивий, ефектний і видовищний танцювальний напрямок, який здатний подарувати вашій дитині не тільки гармонійно складене тіло, міцне здоров’я та імунітет, але і відмінний настрій. Не сумнівайтеся, запишіть дитину на уроки танців і позитивні зміни в її настрої і здоров’ї не змусять себе чекати!