З якого віку віддавати дитину на танці? Частина 1

Всі діти без винятку з дитинства володіють тягою до музики і до рухів в ритм з почутими мелодіями. Навіть лежачи в ліжечку малюки тягнуть ручки до джерела звуку і намагаються рухати ними. Навчившись ходити, діти намагаються танцювати в ритм мелодії і батькам дуже важливо заохочувати і розвивати цю тягу до танців, яка при належному старанні здатна стати цікавим і захоплюючим хобі і з часом перерости в професійну діяльність.

Без названия (72)Вибираючи напрям танців для своєї дитини, багато батьків зупиняються на самому красивому, витонченому і ефектному його різновиді — на спортивних бальних танцях.

Перше, з чим стикаються батьки, твердо вирішивши віддати дитину в школу танців, — це вік, з якого краще починати заняття. Це дійсно важливе питання, адже потрібно не пропустити момент, коли дитині буде легко і цікаво освоювати танцювальне мистецтво і воно буде приносити максимальну користь організму і психіці. Розберемо на прикладі різних віків.

1. Діти 4-6 років

З 4 років дитину можна віддавати на танці з повною упевненістю. У цьому віці дитина здатна концентрувати свою увагу досить тривалий час, проте виконання складних танцювальних елементів для неї є ще зовсім нецікавим. Тому заняття будуються у вигляді рухливих танцювальних ігор, які захоплюють дітей. Діти вчаться виконувати самі базові рухи польки, повільного вальсу і ча-ча-ча. Через деякий час вони починають вивчати й інші танці. Малюків вчать правильно рухатися, тримати корпус та руки. Вони вчаться самостійно слухати музику і потрапляти в її ритм, адже це одна з необхідних якостей успішного танцюриста.