З якого віку читати дитині казки?

Кожна жінка знає, що казки є важливими для дітей. Тільки може виникати суперечка, в якому віці краще починати їх читати. Деякі жінки читають книги вже з того часу, коли малюк ще в животику. Інші матусі це роблять тоді, коли дитина вже щось розуміє. Так що краще звернутися з таким питанням до експертів.

114621_orВсі батьки повинні пам’ятати, що казки — це частина виховання дитини, спосіб спілкування з дитиною. Книги, прочитані вголос, стають першими уроками для малюка. Розповіді допомагають пояснювати, як правильно діяти в різних життєвих ситуаціях. Казки — це спосіб вчитися співчувати, співпереживати. Під час читання книг малюк вчитися бути усидливим і уважним. Так що потрібно в будь-якому віці приділяти книгам час.

Експерти стверджують, що необхідно читати казки з пелюшок. Звичайно, сприймати їх дитина почне тільки з чотирьох років. Казки потрібно підбирати відповідно до віку. До року це повинні бути невеликі оповідання. З віком потрібно починати вибирати казки вже зі складним сюжетом.

Які казки люблять діти?

Яким книгам діти віддають перевагу? Звичайно, будь-яка казка повинна супроводжуватися барвистими ілюстраціями. Так дитина зможе зрозуміти, про що йде мова. Не варто вибирати для прочитання довгі казки. Малюк швидко занудьгує і у нього зникне інтерес до книг.

Діти до п’яти років вірять в чудеса. Так що краще підбирати казки з магією, з тваринами. Малюкам подобаються народні оповідки, в яких простий і зрозумілий сюжет, немає складних смислових навантажень. Багато дітей люблять аудиосказки онлайн, а також казки у віршах. Якщо часто читати, то дитина починає запам’ятовувати їх.

Малюки люблять казки Андерсена та інших відомих письменників. Вони легко їх заучують. Подобаються дітям і казки про тварин, різні чарівні історії. Коли дитина підростає, то віддається перевага казкам від Disney. У всіх малюків різні уподобання. Якщо батьки часто читають різні казки, то зможуть помітити, що більше подобається їх дітям. Далі можна буде підбирати відповідні книги.

Які казки читати на ніч дитині?

Обов’язково потрібно читати казки перед сном. Вони повинні бути добрими, не лякати малюка. Коли батьки читають книгу, дитина швидше засинає. Якщо дитина ще дуже маленька, то казкою її не заколишеш. Малюкам від 1 року і 5 місяців можна починати читати перед сном. Часто бувають випадки, що діти самі говорять, яку саме книгу їм потрібно читати. Потрібно погоджуватися і навіть в сотий раз читати улюблену книгу.

Так що не потрібно відмовлятися від книг. Коли дитина народилася, можна починати читати книги. Малюк подорослішає і тоді прочитане почне обговорювати. У цьому випадку дитина отримає хороші уроки життя.