З якої причини подружжя втрачають сексуальний інтерес

Як правило, на початку відносин у всіх пар присутня пристрасть. Чоловікові й жінці хочеться один одного буквально скрізь і завжди, вони намагаються практично на кожній зустрічі насолоджуватися інтимною близькістю. Азарт згасає, коли закохана пара тільки починає жити разом, адже тепер весь вільний час чоловік і жінка проводять разом, та й крім сексу є багато інших занять, якими б хотілося зайнятися. Багато пар відзначають значну втрату сексуального інтересу безпосередньо після вступу в законний шлюб. Чому ж це відбувається і з чим це пов’язано? Невже після того як в паспорті з’являється заповітний штамп, чоловік і дружина стають менш привабливими?

 

 

Це може відбуватися з абсолютно різних причин. Перш за все, на обох звалюється дуже багато домашніх обов’язків, з’являється втома, яка притупляє сексуальне бажання. Деякі пари відзначають, що сексу у них може не бути навіть протягом кількох місяців. З цією проблемою обов’язково треба боротися, інакше в кінці кінців відносини зійдуть нанівець. На жаль, повноцінні подружні стосунки просто неможливі без інтимної близькості. На одній платонічній любові, як то кажуть, далеко не заїдеш.

 

 

Постель-300x200

Ще одна досить поширена серед пар причина, по якій будь-хто з подружжя відмовляється від сексу — його одноманітність. Коли секс проходить по одному і тому ж передбачуваному сценарію це просто не може не набриднути, і партнери починають уникати близькості. Це також абсолютно ненормально.

 

 

Іноді чоловіки втрачають інтерес до жінок з тієї причини, що жінка абсолютно перестає стежити за собою. Багато жінок, після того як стають дружинами, розслабляються і перетворюються в звичайних домогосподарок, які не бачать нічого далі своєї плити. Смачна вечеря — це, звичайно, добре, але от бачити свою жінку день у день в грязному халаті — задоволення сумнівне. З такою жінкою вже точно не хочеться лягати в ліжко.

 

 

Що ж робити, щоб повернути колишню пристрасть?

 

 

В першу чергу, необхідно вносити різноманітність в сексуальне життя. Важливу роль в сексуальних відносинах грає нижнє білизна. Широкий асортимент нижньої білизни, дозволить втілити в життя найрізноманітніші сексуальні фантазії.

 

Чому б не відвідати разом секс-шоп? Це раніше подібні магазини обходили стороною і соромилися навіть подивитися в їх сторону. Зараз всі сучасні пари намагаються вивчити асортимент секс-шопу, адже там дійсно можна знайти що-небудь цікаве для занять сексом. Також не варто боятися змінювати пози в сексі, навіть якщо вам вже дуже подобається традиційна місіонерська позиція, раз в два тижні цілком можна використовувати і будь-яку іншу, щоб краще пізнати один одного. Ну і звичайно, подружжя повинні цінувати один одного і поважати, дружина завжди повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом і намагатися подобатися чоловіковіі, а чоловік повинен допомагати коханій в побуті, щоб втома була меншою.