З яких матеріалів може бути пошитий якісний дитячий одяг?

Ні для кого не секрет, що у дітей особливо чутлива і ніжна шкіра, тому дитячий одяг обов’язково повинен бути якісним, пошитим з натуральних та безпечних тканин. На сьогоднішній день існує безліч магазинів, у яких можна придбати різноманітні види дитячого одягу, але варто знати, з яких тканин шиється найбільш якісний одяг. Одним з кращих матеріалів для пошиття дитячого одягу є бавовна.

619300a03a91c32e9bfc77a8af7c2accПодібна тканина часто застосовується для пошиття різних предметів одягу для немовлят, оскільки чудово пропускає повітря і є гігроскопічною. У бавовняному одязі дитина завжди буде відчувати себе комфортно і зручно. Ще одним хорошим варіантом тканини є льон. З нього часто виробляються сорочки, штани та сукні. Важливо зауважити, що ця тканина теж добре пропускає повітря, захищає шкіру дитини від перегріву, а також вбирає вологу. Однак потрібно враховувати, що лляна тканина сильно мнеться, тому подібний одяг потрібно буде часто прасувати.

До речі, в інтернет-магазині Неслухнясики ви можете придбати стильний дитячий одяг відмінної якості за найнижчими цінами!

Останнім часом великою популярністю користується бамбукова тканина, яка використовується для пошиття дитячого та дорослого одягу. З бамбукової тканини нерідко виробляють різні піжами, гольфи, сорочки та сукні. Ця тканина відмінно зберігає тепло, не пропускає повітря, а також швидко вбирає вологу, тому в бамбуковому одязі дитині буде зручно в будь-який час року. Светри, кофти та інші види дитячого одягу досить часто виготовляються з вовни. Ця тканина забезпечує високий рівень теплоізоляції, а також передбачає максимальний комфорт при носінні.

Але вовняні вироби вимагають особливого догляду, тому виробники для поліпшення експлуатаційних характеристик виробів часто додають до складу вовняної тканини синтетичні волокна. Таким чином, одяг набагато довше зберігає гарний і доглянутий зовнішній вигляд, а також стає менш вимогливим до догляду. Для пошиття суконь і блуз нерідко застосовується шовкова тканина, яка теж відрізняється хорошою гігроскопічністю, міцністю та натуральністю. Вироби, пошиті з шовку, дуже приємні на дотик, а також сприяють охолодженню тіла в жарку погоду.