З яким одягом можна носити шкарпетки та гольфи?

Ще зовсім недавно дівчата намагалися уникати носіння шкарпеток і гольфів. Але, зараз це знову стало популярним. Однак, не варто забувати ще й той факт, що підходити до їх вибору потрібно дуже серйозно і відповідально. Вони поєднуються далеко не з усім одягом. Якщо ви хочете створити дійсно привабливий образ, то потрібно дуже сильно постаратися.

3 (3) (1)Отже, по-перше, потрібно розуміти, що під монотонний одяг підходять тільки одноколірні шкарпетки. Наприклад, якщо ви одягаєте чорну туніку, то і шкарпетки відповідно повинні бути чорними. Але, якщо на вашій сукні є модні принти, будь-які малюнки або візерунки, то можна надіти кольорові шкарпетки. По-друге, враховуйте і довжину. Тут можна піти різними шляхами.

Деякі дівчата надягають високі гольфи під короткі спідниці або шорти. Таким чином можна частково прикрити ноги. Але, діяти можна і абсолютно навпаки. У таких випадках дівчата одягають максимально короткі шкарпетки, які практично невидно через взуття. Створюється своєрідна ілюзія, що взуття надіте на босу ногу. До речі, якщо ви одягаєте гольфи з малюнком, то обов’язково враховуйте той момент, що горизонтальні малюнки підходять тільки тим, у кого ніжки стрункі. В іншому випадку ви візуально збільшите їх і тоді все буде виглядати просто жахливо. Щоб цього уникнути, краще всього використовувати гольфи з вертикальними малюнками. Крім усього, що було описано вище потрібно враховувати також і фактуру шкарпеток або гольфів. Знову-таки, тут можна діяти від зворотного, але робити це потрібно вкрай обережно.